Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Kontakti

Kontakti:


PROČELNICA

Milena Ikić, dipl.iur.

023/350-325

ikic@zadarska-zupanija.hr

Odsjek za službeničke odnose


VODITELJICA ODSJEKA

Franka Perković, struč.spec.admin.publ.

023/350-395

franka.perkovic@zadarska-zupanija.hr

STRUČNA SURADNICA

Anita Kamber, bacc.admin.publ.

023/350-465

akamber@zadarska-zupanija.hr

STRUČNI SURADNIK

Josip Skoblar, bacc.admin.publ.

023/350-384

josip.skoblar@zadarska-zupanija.hr

Odsjek za pripremu sjednica i pravne poslove


VODITELJICA ODSJEKA

Marina Plenča Alibašić, dipl.iur.

023/350-316

plenca-alibasic@zadarska-zupanija.hr

Odsjek za pisarnicu i pismohranu


Pisarnica u Zadru, Božidara Petranovića 8

023/350-320

Službena email adresa Zadarske županije: zupanija@zadarska-zupanija.hr

Elektronička kontaktna točka Zadarske županije: pisarnica@zadarska-zupanija.hr

Pisarnica u Zadru, Josipa Jurja Strossmayera 20

Pisarnica u Benkovcu, Trg domovinske zahvalnosti 5

Pisarnica u Biogradu na Moru, Kralja Tvrtka 1

VODITELJICA ODSJEKA

Marina Batur, mag.oec.

023/350-374

marina.batur@zadarska-zupanija.hr

REFERENTICA

Vesna Vrsaljko

023/350-321

vrsaljko@zadarska-zupanija.hr

REFERENTICA

Mateja Kaštela Vrsaljko

023/350-381

kastela.vrsaljko@zadarska-zupanija.hr

REFERENTICA

Maja Lerga

023/350-167

023/350-104

maja.lerga@zadarska-zupanija.hr

REFERENT

Luka Pavlović

023/350-168

023/350-143

luka.pavlovic@zadarska-zupanija.hr

REFERENTICA

Mjesto rada: Benkovac

Zdenka Paić

023/681-958

zdenka.paic@zadarska-zupanija.hr

REFERENTICA

Mjesto rada: Biograd na Moru

Katica Erstić

023/383-134

katica.erstic@zadarska-zupanija.hr

REFERENTICA

Mjesto rada: Biograd na Moru

Marijana Zorić

023/385-117

marijana.zoric@zadarska-zupanija.hr

Odsjek za zajedničke poslove


VODITELJ ODSJEKA

Krešimir Anić, dipl.iur.

023/350-394

kresimir.anic@zadarska-zupanija.hr

SAVJETNICA

Marija Sarić, mag.oec.

023/350-324

marija.saric@zadarska-zupanija.hr

Pododsjek za informatičku podršku i digitalizaciju

VODITELJ PODODSJEKA

Marcelo Borojević, ing.

023/350-309

marcelo@zadarska-zupanija.hr

VIŠI STRUČNI SURADNIK

Toni Mađerić, mag.ing.traff.

023/350-379

toni.maderic@zadarska-zupanija.hr

Pododsjek za poslove namještenika

VODITELJ POSLOVA NAMJEŠTENIKA

Tomislav Dijan

023/350-450

tomislav.dijan@zadarska-zupanija.hr

 

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA