Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Pozivnica za ONLINE FINAL EVENT u sklopu projekta SAFE

Posted On Ponedjeljak, 18 ožujka 2024 15:35

U srijedu, 20. ožujka 2024. godine u 11 sati Upravni odjel za poljoprivredu, ribarstvo i EU fondove Zadarske županije organizira ONLINE FINAL EVENT u sklopu projekta SAFE - Bilateral Cooperation in the field of sustainable upcycling of by-product in the Field of Aquaculture and Fisheries na kojem će sudjelovati i Norveški stručnjaci.

Projekt SAFE usmjeren je na jačanje suradnje između Republike Hrvatske i Kraljevine Norveške u području akvakulture i ribarstva s ciljem stvaranja platforme za sustavnu bilateralnu suradnju u području održive akvakulture i ribarstva s fokusom na održivo upravljanje nusproizvodima. 

Zadarska županija je nositelj projekta, dok su SINTEF OCEAN Research Institute  i NOFIMA Norwegian Institute of Food, Fisheries and Aquaculture Research iz Norveške te Ministarstvo poljoprivrede RH i Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu partneri.

Poveznica (LINK) za sastanak nalazi se u Pozivnici.

Ovim putem Vas pozivamo da se priključite na navedeni događaj.

Pročitano 189 puta

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA