Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Ministar Aladrović najavio financiranje izgradnje Hospicija u Babindubu

Posted On Petak, 12 ožujka 2021 16:11

Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike financijski će podržati projekt županijskog Hospicija u Babindubu, najavio je danas u Zadru ministar Josip Aladrović.

Projekt Hospicija, odnosno Centra za koordinaciju palijativne skrbi Zadarske županije, vrijedan je 6,5 milijuna kuna, a u njemu će se pružati sveobuhvatna zdravstvena, psihološka, socijalna i duhovna skrb za bolesnike s neizlječivom bolešću.  

„S ministrom Aladrovićem i našom državnom tajnicom Marijom Pletikosom održali smo konstruktivan radni sastanak na kojem su najavili punu podršku njihovog ministarstva u financiranju izgradnje županijskog Hospicija u Babindubu, što je jedan od naših projekata na koje sam posebno ponosan. To je projekt za koji smo već riješili vlasništvo bivše vojarne u Babindubu i pripremili svu potrebnu dokumentaciju, a danas smo osigurali i financiranje“, zadovoljno je istaknuo župan Božidar Longin.

Ministar Aladrović u Gradskoj loži je uručio gotovo 10 milijuna kuna vrijedne ugovore koji za cilj imaju jačanje kapaciteta, održivosti i konkurentnosti društvenih poduzeća. Ugovore su dobili korisnici iz tri županije, a iz Zadarske županije ugovori su uručeni udruzi Eko-Zadar te udruzi Prospero iz Gračaca.

Pročitano 289 puta

Zadnje objave

listopada 16, 2021

NAJAVA 3. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

3. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 22. listopada…
Zajednička fotografija u Domu Zadarske županije
listopada 13, 2021

Primanje u Domu županije za srebrne jediličarke i atletičara Gašpara

Župan Božidar Longin u Domu Zadarske županije primio je jedriličarke Eniju Ninčević i…
Državni tajnik Šime Erlić je uručio s pet ugovora za sufinanciranje EU projekata u vrijednosti od oko 25 milijuna kuna
listopada 08, 2021

Državni tajnik Šime Erlić uručio pet ugovora vrijednih 25 milijuna kuna

Državni tajnik Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije Šime Erlić danas…
listopada 06, 2021

„Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji u 2021. godini

Projekt „Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji predstavlja…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA