Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Veleposlanik SAD-a u posjetu Zadarskoj županiji

Posted On Nedjelja, 21 lipnja 2020 21:05

Veleposlanik SAD-a u Hrvatskoj Nj.E. W. Robert Kohorst sa suprugom, u nedjelju, 21. lipnja 2020.   posjetio je  u pratnji župana Božidara Longina Grad Pag. Obišao je stalnu izložbu Paške čipke te Benediktinski samostan, a domaćin mu je bio gradonačelnik Grada Paga Ante Fabijanić, predsjednica paškog gradskog vijeća Jasna Magaš i direktorica TZ Grada Paga Vesna Karavanić. U nastavku posjeta otoku Pagu, veleposlanik je posjetio  i općinu Kolan. Upoznao se s radom sirane Mih i obišao Noa glamping resort na Zrću. Domaćini su mu bili načelnik općine Marin Pernjak, zamjenik Josip Zubović i pročelnica Lorena Šugar.

Prije obilaska Paga, veleposlanik Kohorst koji u Zadru boravi na  teniskom turniru Adria Tour, posjetio je i grad Nin gdje je zajedno sa županom Longinom i gradonačelnikom Nina Emilom Ćurkom obišao staru jezgru grada, crkvicu Svetog Križa i muzej.

Pročitano 121 puta

Zadnje objave

svibnja 24, 2020

Županova čestitka povodom Ramazanskog bajrama

Župan Božidar Longin u povodu proslave Ramazanskog bajrama uputio je čestitku glavnom…
svibnja 13, 2020

Unatoč koronavirusu: Nastavlja se izgradnja ključnih infrastrukturnih projekata za otočane

Unatoč pandemiji koronavirusa koja je paralizirala značajan dio gospodarskih aktivnosti,…
svibnja 12, 2020

NAJAVA 18. izvanredne elektronske sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

18. izvanredna elektronska sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održati će se…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA