Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Održana 24. humanitarna akcija "Vukovaru ZaDar"

Posted On Ponedjeljak, 02 prosinca 2019 14:29

Na Narodnom trgu u Zadru održana je 24. humanitarna akcija “Vukovaru ZaDar” tijekom koje je prikupljana pomoć za Caritas vukovarskog dekanata. U prigodnom programu nastupilo je preko 20 izvođača- zborova, klapa, solista i KUD-ova koji su kao i svake godine uljepšali središinji događaj ove akcije koju svih godina organizira Hrvatska katolička udruga medicinskih sestara i tehničara Zadar u suradnji sa Zadarskom županijom i Gradom Zadrom. Partneri u ovoj akciji su O.Š. Šimuna Kožičića Benje i Prirodoslovno-grafička škola Zadar te Volonterski centar Zadar. Unatoč štajku u školama, akcija je uspjela i prikupljeno je dovoljno artikala koji će napuniti police Caritasa u Vukovaru. Od novčanih priloga prikupljeno je 46.800,00 kuna.

Pročitano 266 puta

Zadnje objave

kolovoza 03, 2020

Projekt PRIZEFISH - “Upravljanje eko-inovativnim lancima opskrbe u ribarstvu, kako bi se postigla dodana vrijednost jadranskih ribljih proizvoda”

U sklopu projekta PRIZEFISH (Piloting of eco-innovative fishery supply-chains to market…
srpnja 31, 2020

Župan čestitao Kurban-bajram

Župan Božidar Longin u povodu velikog islamskog blagdana, Kurban-bajrama, uputio je…
srpnja 24, 2020

Zadarskoj županiji i ove godine petica iz transparentnosti

Zadarska županija i ove godine je na samom vrhu transparentnosti, prema istraživanju…
srpnja 17, 2020

Završeni radovi na sanaciji luke Silba Žalić vrijedni deset milijuna kuna

Završeni su radovi na sanaciji rive i trajektnog pristaništa u luci Žalić na otoku Silbi,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA