Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Kontakti

Kontakti

PROČELNIK

Josip Vidov, univ. mag. admin. sanit.

023/350-347

josip.vidov@zadarska-zupanija.hr

ZAMJENIK

Bernard Maruna, dipl. iur.

023/350-348

bernard.maruna@zadarska-zupanija.hr

REFERENT

Ana Krstić

023/350-347

ana.krstic@zadarska-zupanija.hr

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Odsjek za hrvatske branitelje i udruge


Pododsjek za hrvatske branitelje i civilne stradalnike Domovinskog rata

Miroslava Krleže 5 c, 23 000 Zadar

VODITELJICA PODODSJEKA

Dubravka Dubravica, prof.

023/628-002

dubravka.dubravica@zadarska-zupanija.hr

Viša referentica

Jadranka Višić

023/410-140

jadranka.visic@zadarska-zupanija.hr

Viša referentica

Zjenica Lakić

023/350-140

zjenica.lakic@zadarska-zupanija.hr

Viša referentica (vježbenica)

Doris Petešić

023/311-217

023/350-213

doris.petesic@zadarska-zupanija.hr

Referentica

Snježana Bralić

023/311-217

snjezana.bralic@zadarska-zupanija.hr

Referentica

Vesna Mravunac

023/628-001

vesna.mravunac@zadarska-zupanija.hr

Referentica

Zrinka Jerak

023/628-003

zrinka.jerak@zadarska-zupanija.hr

Referentica

Anđela Paić

023/410-141

andela.paic@zadarska-zupanija.hr

Referent

Luka Santini

023/317-558

023/317-558

luka.santini@zadarska-zupanija.hr

Referentica

Marija Marasović

023/317-558

023/317-558

marija.marasovic@zadarska-zupanija.hr

Pododsjek za udruge i besplatnu pravnu pomoć

Ivana Mažuranića 28, 23 000 Zadar

VODITELJICA PODODSJEKA

Lidija Matković, dipl. iur

023/350-138

lidija.matkovic@zadarska-zupanija.hr

Besplatna pravna pomoć

Lidija Matković, dipl. iur.

023/350-138

lidija.matkovic@zadarska-zupanija.hr

Savjetnica

Andrea Bajlo, dipl. iur.

023/350-153

andrea.bajlo@zadarska-zupanija.hr

Udruge

Viša savjetnica

Tanja Drpić, dipl. iur.

023/350-163

tanja.drpic@zadarska-zupanija.hr

Viša savjetnica

Petra Franin, mag. iur.

023/350-215

petra.franin@zadarska-zupanija.hr

Savjetnica

Ivana Bonato, mag. iur.

023/350-160

ivana.bonato@zadarska-zupanija.hr

Radno mjesto Benkovac

Trg domovinske zahvalnosti 5, 23420 Benkovac

Odsjek za udruge i besplatnu pravnu pomoć

Savjetnik

Goran Nimac, dipl.iur., savjetnik za udruge i besplatnu pravnu pomoć

023 681-958

goran.nimac@zadarska-zupanija.hr

Radno mjesto Biograd na Moru

Kralja Tvrtka 1, 23 210 Biograd na Moru

Odsjek za hrvatske branitelje i udruge

Savjetnica

Vesna Adžić-Kapitanović, prof.

023/383-033

vesna.adzic-kapitanovic@zadarska-zupanija.hr

Odsjek za demografiju i socijalnu politiku


Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

VODITELJICA ODSJEKA

Dubravka Dragaš, prof.

023/350-348

dubravka.dragas@zadarska-zupanja.hr

Pododsjek za poslove socijalne skrbi i financijske poslove

Savjetnica

Jadranka Grbić, dipl.iur.

023/350-385

grbic@zadarska-zupanija.hr

Pododsjek za demografiju i socijalnu politiku

Viša stručna suradnica

Ines Vitaljić, prof.

023/350-343

ines.vitaljic@zadarska-zupanija.hr

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA