Prethodna savjetovanja sa zainteresiranim gospodarskim subjektima

Zadarska županija je, temeljem članka 198. stavak 3. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 120/16) obvezna prije pokretanja otvorenog ili ograničenog postupka javne nabave za nabavu radova (male i velike vrijednosti) ili postupka javne nabave velike vrijednosti za nabavu robe ili usluga, provesti postupak obveznog savjetovanja sa zainteresiranim gospodarskim subjektima u trajanju od minimalno 5 (pet) dana.

Nakon svakog provedenog savjetovanja Zadarska županija razmatra sve primjedbe i prijedloge zainteresiranih gospodarskih subjekata, izrađuje izvješća o prihvaćenim i neprihvaćenim primjedbama i prijedlozima te ih objavljuje na stranicama Savjetovanja.

Savjetovanja

Nabava usluge prijevoza učenika osnovnih škola kojima je osnivač Zadarska županija

Datum objave 23. lipnja 2017. godine

Datum objave 29. lipnja 2017. godine