Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Kolegij mediteranske poljoprivrede

Posted On Ponedjeljak, 27 studenoga 2023 08:51

U utorak, 28. studenoga 2023. godine u 10 sati, u Centru za razvoj i edukaciju Poličnik (Poličnik, Grabi 26), u suradnji s Ministarstvom poljoprivrede Zadarska županija organizira Kolegij mediteranske poljoprivrede posvećen problematici vezanoj uz raspolaganje poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske, a koji će se održati prema sljedećem dnevnom redu:

1. Raspolaganje poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu RH

2. Digitalizacija raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu RH

3. Razno

Na Kolegiju će sudjelovati ravnateljica Uprave za poljoprivredno zemljište, biljnu proizvodnju i tržište Ministarstva poljoprivrede Sandra Zokić sa suradnicima -načelnikom Sektora za poljoprivredno zemljište Igorom Miodragom i voditeljicom Službe za provedbu i kontrolu raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države Silvijom Runje. S obzirom na činjenicu da nam se vrlo često poljoprivredni proizvođači obraćaju s upitima vezanim upravo za mogućnost i način korištenja poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu RH, održavanje ovakvog događanja smatramo odličnom prigodom u kojoj bi zainteresirani proizvođači mogli dobiti odgovor na sva pitanja od djelatnika nadležnog Ministarstva.

Pozivamo sve zainteresirane poljoprivrednike da se odazovu pozivu.

Pročitano 313 puta

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA