Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Kolegij mediteranske poljoprivrede

Posted On Ponedjeljak, 27 studenoga 2023 08:51

U utorak, 28. studenoga 2023. godine u 10 sati, u Centru za razvoj i edukaciju Poličnik (Poličnik, Grabi 26), u suradnji s Ministarstvom poljoprivrede Zadarska županija organizira Kolegij mediteranske poljoprivrede posvećen problematici vezanoj uz raspolaganje poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske, a koji će se održati prema sljedećem dnevnom redu:

1. Raspolaganje poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu RH

2. Digitalizacija raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu RH

3. Razno

Na Kolegiju će sudjelovati ravnateljica Uprave za poljoprivredno zemljište, biljnu proizvodnju i tržište Ministarstva poljoprivrede Sandra Zokić sa suradnicima -načelnikom Sektora za poljoprivredno zemljište Igorom Miodragom i voditeljicom Službe za provedbu i kontrolu raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države Silvijom Runje. S obzirom na činjenicu da nam se vrlo često poljoprivredni proizvođači obraćaju s upitima vezanim upravo za mogućnost i način korištenja poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu RH, održavanje ovakvog događanja smatramo odličnom prigodom u kojoj bi zainteresirani proizvođači mogli dobiti odgovor na sva pitanja od djelatnika nadležnog Ministarstva.

Pozivamo sve zainteresirane poljoprivrednike da se odazovu pozivu.

Pročitano 429 puta

Zadnje objave

svibnja 16, 2024

NAJAVA 17. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

17. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 23. svibnja 2024.…
svibnja 15, 2024

Posjet šefa delegacije vlade Katalonije Zadarskoj županiji

U radnom posjetu Zadarskoj županiji boravio je Eric Hauck, šef delegacije Vlade…
svibnja 10, 2024

Veleposlanica Rayes u nastupnom posjetu Zadarskoj županiji: Hrvatska je dokazani partner SAD-a

U nastupnom posjetu Zadarskoj županiji boravila je nova veleposlanica Sjedinjenih…
svibnja 09, 2024

Župan i Kolega u obilasku: Radovi na hospiciju u Babindubu napreduju predviđenom dinamikom

Župan Božidar Longin u pratnji županijskog pročelnika za zdravstvo Marka Kolege obišao je…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA