Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Potvrđeni laureati županijskih nagrada

Posted On Četvrtak, 30 ožujka 2023 15:52

Županijski vijećnici na današnjoj su sjednici potvrdili predložene laureate za priznanja Zadarske županije.

Nagradu za životno djelo dobit će Erik Pavin (područje gospodarstva, ugostiteljstva, turizma, sporta, kulture i humanitarnog rada), a godišnje nagrade za postignuća ostvarena u 2022. godini dobit će Petar Logar (područje vatrogastva), Gimnazija Vladimira Nazora - Školsko sportsko društvo Vladimir Nazor (područje športa), Matej Nevešćanin i Šime Perić (područje športa), OLIMP d.o.o za proizvodnju i trgovinu (područje gospodarstva) Udruga a cappella pjevanja A.K.A. Crescendo (područje kulture i umjetnosti), Sveučilište u Zadru (područje znanosti i obrazovanja), Josip Pulja (područje športa, tjelesne kulture i ostala područja društvenog života), Anamarija Botica Miljanović (područje kulturno prosvjetnog rada, društvenog i humanitarnog rada), Nogometni športski klub Sveti Mihovil (područje sporta i odgoja djece i mladih) te Šime Fantela i Mihovil Fantela (područje sporta).

Za dodjelu Nagrade Zadarske županije za životno djelo predloženo je ukupno sedam kandidata, dok je za dodjelu Godišnje nagrade Zadarske županije za postignuća ostvarena u 2022. godini predloženo ukupno 26 kandidata.

Sukladno Odluci o javnim priznanjima Zadarske županije („Službeni glasnik Zadarske županije" broj 5/20), Odluku o dodjeli javnih priznanja donosi Županijska skupština na prijedlog Odbora za dodjelu javnih priznanja, a javna priznanja uručuje predsjednik Županijske skupštine na svečanoj sjednici Županijske skupštine povodom Dana županije.

Pročitano 268 puta

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA