Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Postani promjena koju želiš

Posted On Četvrtak, 09 travnja 2020 11:18

#nauči#primijeni#promijeni

 

Na mladima svijet ostaje. Još jedna potvrda izreke dolazi nam iz Benkovca. Udruga studenta Bukovice i Ravnih kotara je  s AGRRA-om  Agencijom za ruralni razvoj Zadarske županije i Udrugom za djecu, mlade i obitelj "Mali koraci" Benkovac dobila EU sredstva za projekt #nauči#primijeni#promijeni. Provedbom projekta #nauči#primijeni#promijeni kreirati će se mreža organizacija relevantnih dionika različitih sektora s područja Grada Benkovca koja će zajedno stvarati uvjete za razvoj zajednice u kojoj građani i organizacije civilnoga društva u sinergiji s javnim i privatnim sektorom, aktivno, ravnopravno i odgovorno, u skladu s načelima održivog razvoja, dobrog upravljanja, djelovanja za opće dobro te u skladu s međunarodnim standardima zaštite ljudskih prava, sudjeluju u ostvarivanju društva blagostanja i jednakih mogućnosti za sve.

Cilj projekta  #nauči#primijeni#promijeni je  kroz provedbu programa neformalnog obrazovanja, razvojem nove profesionalne figure po načelu cjeloživotnog učenja i primjene ECVET sustava, te uspostavom lokalnog centra podrške za udruge stvoriti infrastrukturu podrške razvoju civilnog društva osnažiti ulogu OCD-a za društveno ekonomski razvoj i stvoriti pozitivno investicijsko okruženje, te povećati zapošljivost 30 osoba s područja Grada Benkovca.

Projekt je financiran iz programa Razvoj i provedba programa za socijalnu koheziju i povećanje zaposlenosti u gradovima: Kninu, Belom Manastiru i općini Darda, Benkovcu, Petrinji i Vukovaru.

Nositelj projekta: Udruga studenta Bukovice i Ravnih kotara, partneri: AGRRA Agencija za ruralni razvoj Zadarske županije, Udruga za djecu, mlade i obitelj "Mali koraci".

Vrijednost projekta: 1.343.793,50,

Intenzitet potpore. 100%.

Trajanje projekta: 18 mjeseci.

Pročitano 158 puta

Zadnje objave

svibnja 24, 2020

Županova čestitka povodom Ramazanskog bajrama

Župan Božidar Longin u povodu proslave Ramazanskog bajrama uputio je čestitku glavnom…
svibnja 13, 2020

Unatoč koronavirusu: Nastavlja se izgradnja ključnih infrastrukturnih projekata za otočane

Unatoč pandemiji koronavirusa koja je paralizirala značajan dio gospodarskih aktivnosti,…
svibnja 12, 2020

NAJAVA 18. izvanredne elektronske sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

18. izvanredna elektronska sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održati će se…
svibnja 04, 2020

Župan uputio čestitku vatrogascima povodom blagdana sv. Florijana

Dan vatrogastva u Republici Hrvatskoj slavi se 4. svibnja, na dan svetog Florijana,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA