Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

24. obljetnica VRO "Oluja"

Posted On Nedjelja, 04 kolovoza 2019 08:06

Povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja, kod središnjeg križa na Gradskom groblju u Zadru, položeni su vijenci i zapaljene svijeće u spomen na sve poginule hrvatske branitelje iz Domovinskog rata. Župan Božidar Longin i zamjenik župana Šime Vicković počast su iskazali u ime Zadarske zupanije, a u odavanju počasti polaganjem vijenaca sudjelovali su i predstavnici obitelji poginulih branitelja, hrvatske vojske i policije, članovi udruga proizašlih iz Domovinskog rata, Grada Zadra, Ureda državne uprave i brojnih političkih stranaka.. Obilježavanje 24. obljetnice pobjedničke vojno-redarstvene operacije Oluja '95. nastavlja se u cijeloj Zadarskoj županiji brojnim događanjima.

Pročitano 194 puta

Zadnje objave

svibnja 24, 2020

Županova čestitka povodom Ramazanskog bajrama

Župan Božidar Longin u povodu proslave Ramazanskog bajrama uputio je čestitku glavnom…
svibnja 13, 2020

Unatoč koronavirusu: Nastavlja se izgradnja ključnih infrastrukturnih projekata za otočane

Unatoč pandemiji koronavirusa koja je paralizirala značajan dio gospodarskih aktivnosti,…
svibnja 12, 2020

NAJAVA 18. izvanredne elektronske sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

18. izvanredna elektronska sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održati će se…
svibnja 04, 2020

Župan uputio čestitku vatrogascima povodom blagdana sv. Florijana

Dan vatrogastva u Republici Hrvatskoj slavi se 4. svibnja, na dan svetog Florijana,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA