Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

24. obljetnica VRO "Oluja"

Posted On Nedjelja, 04 kolovoza 2019 08:06

Povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja, kod središnjeg križa na Gradskom groblju u Zadru, položeni su vijenci i zapaljene svijeće u spomen na sve poginule hrvatske branitelje iz Domovinskog rata. Župan Božidar Longin i zamjenik župana Šime Vicković počast su iskazali u ime Zadarske zupanije, a u odavanju počasti polaganjem vijenaca sudjelovali su i predstavnici obitelji poginulih branitelja, hrvatske vojske i policije, članovi udruga proizašlih iz Domovinskog rata, Grada Zadra, Ureda državne uprave i brojnih političkih stranaka.. Obilježavanje 24. obljetnice pobjedničke vojno-redarstvene operacije Oluja '95. nastavlja se u cijeloj Zadarskoj županiji brojnim događanjima.

Pročitano 58 puta

Zadnje objave

kolovoza 22, 2019

Svečano obilježen Dan općine Zemunik Donji

Svečanom sjednicom Općinskog vijeća u Zemuniku Donjem obilježen je Dan općine i…
srpnja 25, 2019

Bugarski predsjednik Radev posjetio Zadarsku županiju

U sklopu službenog posjeta Republici Hrvatskoj predsjednik Republike Bugarske Rumen Radev…
srpnja 18, 2019

Zadarskoj županiji još dvije nekretnine u bivšoj vojarni Stjepana Radića

Bivši ministar državne imovine Goran Marić je prije razrješenja potpisao Ugovor o…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA