Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Otvorena izložba Likovne udruge Art Forum Zadar

Posted On Četvrtak, 26 travnja 2018 14:22

U organizaciji Likovne udruge Art Forum Zadar i pod  pokroviteljstvom Zadarske županije i Grada Zadra otvorena je izložba humanitarne likovne kolonije čiji su sudionici likovni umjetnici  grada Zadra i Zadarske županije. Izložbu je otvorio pročelnik UO za obrazovanje, kulturu i sport Ivan Šimunić.

Ovim putem organizatori i sudionici mole sve dobronamjerne građane da pokažu humanost na djelu jer je sav prihod od prodaje likovnih djela namijenjen Caritasu Zadarske nadbiskupije, kao pripomoć djeci s poteškoćama u razvoju predškolske dobi. Kolonija je održana u sklopu programa Županijski dani 2018. i  povodu Dana planete Zemlje. Izložba je otvorena  do 2. svibnja 2018. godine.

Pročitano 1831 puta

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA