Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Otvorena izložba Likovne udruge Art Forum Zadar

Posted On Četvrtak, 26 travnja 2018 14:22

U organizaciji Likovne udruge Art Forum Zadar i pod  pokroviteljstvom Zadarske županije i Grada Zadra otvorena je izložba humanitarne likovne kolonije čiji su sudionici likovni umjetnici  grada Zadra i Zadarske županije. Izložbu je otvorio pročelnik UO za obrazovanje, kulturu i sport Ivan Šimunić.

Ovim putem organizatori i sudionici mole sve dobronamjerne građane da pokažu humanost na djelu jer je sav prihod od prodaje likovnih djela namijenjen Caritasu Zadarske nadbiskupije, kao pripomoć djeci s poteškoćama u razvoju predškolske dobi. Kolonija je održana u sklopu programa Županijski dani 2018. i  povodu Dana planete Zemlje. Izložba je otvorena  do 2. svibnja 2018. godine.

Pročitano 1548 puta

Zadnje objave

studenoga 23, 2022

NAJAVA 10. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

10. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 29. studenog…
studenoga 22, 2022

Predstavljanje projekata iz Programa INTERREG V-A Italija - Hrvatska 2014. -2020. u Ferrari (Italija) na SEALOGY-u

Projekti ARGOS - ShARed GOvernance of Sustainable fisheries and aquaculture activities as…
studenoga 17, 2022

TRADICIONALNA JELA ZADARSKE ŽUPANIJE, ODRŽANE RADIONICE PROJEKTA CUHaCHA

U Zadru je 12. studenog 2022. godine u okviru projekta „EnhanCing Sustainable ToUrism…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA