Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Još nekoliko dana za dostavu prijedloga za dodjelu javnih priznanja Zadarske županije

Posted On Ponedjeljak, 26 veljače 2018 16:00

Do 1. ožujka 2018. godine otvoren je pozivni natječaj za dostavu prijedloga za dodjelu javnih priznanja Zadarske županije, odnosno Nagrade Zadarske županije za životno djelo i  Godišnje nagrade Zadarske županije.

Javna priznanja dodjeljuju se za najveće zasluge u promicanju: znanosti, gospodarstva, odgoja, obrazovanja, kulture, umjetnosti, športa, tjelesne kulture, zdravstvenog i humanitarnog rada, socijalne skrbi, prostornog uređenja, zaštite i unapređenja okoliša, ljudskih prava kao i ostalih područja društvenog života, a javna priznanja dodjeljuju se na svečanoj sjednici Županijske skupštine u povodu Dana Županije.

Nagrada Zadarske županije za životno djelo može se dodijeliti samo pojedincu, a dodjeljuje se za cjelovito djelo koje je pojedinac ostvario tijekom svog radnog vijeka i koje u određenom području društvenog života i rada predstavlja izuzetan i osobito vrijedan doprinos razvoju Zadarske županije.

Godišnja nagrada Zadarske županije dodjeljuje se za postignuća ostvarena u prethodnoj godini, a može se dodijeliti: pojedincu, trgovačkim društvima, ustanovama, vjerskim zajednicama, udrugama građana i drugim pravnim osobama.

Obrazac prijedloga moguće je preuzeti na mrežnoj stranici Zadarske županije www.zadarska-zupanija.hr ili u pisarnici Zadarske županije.

Pročitano 1766 puta

Zadnje objave

rujna 15, 2023

NAJAVA 14. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

14. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 21. rujna…
rujna 15, 2023

JAVNI POZIV za dodjelu potpora za poticanje IT poduzetništva na području Zadarske županije

Zadarska županija kao provoditelj Programa poticanja IT poduzetništva na području…
rujna 04, 2023

Povratak u školske klupe: Župan sa suradnicima posjetio škole u Obrovcu

Prvog dana nove školske godine župan Božidar Longin u pratnji zamjenika Šime Vickovića,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA