Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Izvješće Stožera civilne zaštite Zadarske županije

Posted On Subota, 21 ožujka 2020 09:38

Negativni su  nalazi 5 osoba koje su testirane na korona virus, a čeka se nalaz za još 12 uzoraka od kojih je 7 uzeto  tijekom  jučerašnjeg dana. U ovome trenutku na području Zadarske županije je 550 ljudi u samoizolaciji.

Molimo sve da se pridržavaju svih protuepidemijskih mjera koje je donio nacionalni Stožer civilne zaštite jer ukoliko se tih mjera ne budemo pridržavali  i ukoliko se ne budemo odgovorno ponašali imat ćemo povećani broj slučajeva.

Hvala svima koji se pridržavaju mjera samoizolacije, koji  preventivno  ostaju u svojim domovima te izlaze samo u slučaju nužnosti.

Pročitano 1076 puta

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA