Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Kontakti

Kontakti


PROČELNICA

Bibijana Baričević, dipl. oec.

023/350-306

023/350-307

bibijana.baricevic@zadarska-zupanija.hr

ZAMJENICA PROČELNICE

Biserka Galešić, dipl.oec.

023/350-303

023/350-307

biserka.galesic@zadarska-zupanija.hr

Odsjek za planiranje, izvršavanje i analizu proračuna


SAVJETNIK

Roko Strika, mag.oec.

023/350-301

roko.strika@zadarska-zupanija.hr

VIŠI STRUČNI SURADNIK

Iva Vanjak, mag. oec.

023/350-326

iva.vanjak@zadarska-zupanija.hr

Odsjek za računovodstvo i nadzor proračunskog korisnika


Pododsjek za računovodstvene poslove


VODITELJICA PODODSJEKA

Marija Kolić, dipl.oec.

023/350-390

marija.kolic@zadarska-zupanija.hr

SAVJETNICA

Maja Bugarija, mag.oec.

023/350-375

maja.bugarija@zadarska-zupanija.hr

REFERENT

Mirjana Kamber

023/350-304

mirjana.kamber@zadarska-zupanija.hr

REFERENT

Ankica Grgurev

023/350-305

ankica.grgurev@zadarska-zupanija.hr

REFERENT

Aida Zurak

023/350-315

aida.zurak@zadarska-zupanija.hr

REFERENT

Anđela Trošelj

023/350-359

andela.troselj@zadarska-zupanija.hr

REFERENT

Luka Grzunov

023/350-312

luka.grzunov@zadarska-zupanija.hr

REFERENT

Stoša Žunić

023/350-392

stosa.zunic@zadarska-zupanija.hr

Pododsjek za financije i unutarnje kontrole


SAVJETNICA

Kristina Šarlija, mag.oec.

023/350-310

kristina.sarlija@zadarska-zupanija.hr

Odsjek za praćenje projekata Europske unije i upravni postupak


Voditeljica odsjeka

Branka Erlić, dipl.oec.

023/350-302

branka.erlic@zadarska-zupanija.hr

VIŠI STRUČNI SURADNIK

Martina Salopek, mag.oec.

023/350-393

martina.salopek@zadarska-zupanija.hr

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA