Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Priručnik za ponašanje u kriznoj situaciji

Posted On Utorak, 18 srpnja 2023 12:51

Udruge studenata Bukovice i Kotara i Agencije za ruralni razvoj Zadarske županije.

Udruga studenata Bukovice i Kotara kojoj je partner  na projektu  Agencija za ruralni razvoj Zadarske županije – AGRRA  izdala je Priručnik za ponašanje u kriznoj situaciji kao rezultat provedbe projekta  "OCD kao odgovor na krizu"

Projektom „OCD kao odgovor na krizu“ kroz provedbu aktivnosti mapiranja, kao i edukacijama na temu upravljanja kapacitetima OCD-a u krizama i jačanja volonterstva, tečajem zaštite i sigurnosti, praktičnom zajedničkom vježbom, online priručnikom za ponašanje u kriznoj situaciji, umrežavanjem te osiguravanjem preduvjeta za korištenje sredstava iz različitih izvora financiranja ojačat će se i unaprijediti organizacije civilnog društva (OCD-i) s područja Bukovice i Kotara za izgradnju vlastitih kapaciteta za suočavanje s kriznom situacijom čime će se razviti inovativni model odgovora na krize na području Ravnih kotara i Bukovice.

Cilj projekta je jačanje i unaprjeđenje OCD-a s područja Ravnih kotara za provedbu aktivnosti izgradnje vlastitih kapaciteta za suočavanje s kriznim situacijama. Vrijednost projekta je  53.331,00 EUR / 401.822,41 HRK Bespovratna sredstva osigurana su iz Europske unije iz Europskog socijalnog fonda  i iz državnog proračuna Republike Hrvatske.

Priručnik za ponašanje u kriznoj situaciji u on line obliku dostupan je za preuzimanje u prilogu.

Pročitano 323 puta

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA