Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

PREDSTAVLJANJE DANA NA POSLU- HEAR ME OUT

Hear me out

Projekt HeaR Me Out - namijenjen stvaranju mogućnosti za zapošljavanje osoba oštećena sluha. Njegova ukupna vrijednost je oko 96 tisuća eura, od čega više od dvije trećine financira Europski socijalni fond. Idućih 16 mjeseci projekt će provoditi nositelj projekta Agencija za razvoj Zadarske županije ZADRA NOVA u suradnji sa Zavodom za javno zdravstvo, Udrugom osoba oštećena sluha i Zadarskom županijom. Cilj projekta je osposobiti osobe oštećena sluha za uključivanje u društvo, pripremiti ih za tržište rada. S druge strane cilj je i podizanje svijesti zadarske javnosti i poslodavaca o njihovim mogućnostima kao i motivacija poslodavaca. Suradnici na provedbi ovoga projekta su Hrvatski zavod za zapošljavanje i Volonterski centar u Zadru čiji će članovi naučiti znakovni jezik kako bi što kvalitetnije komunicirali s osobama oštećena sluha.

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA