Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Župan sa suradnicima u Ekonomsko - birotehničkoj i trgovačkoj školi te Hotelijersko-turističkoj i ugostiteljskoj školi

Posted On Ponedjeljak, 05 rujna 2022 14:08

Župan Božidar Longin sa suradnicima posjetio je prvoga dana nove školske godine i Ekonomsko-birotehničku i trgovačku škoku te Hotelijersko-turističku i ugostiteljsku školu koje su u istom objektu već 50 godina. Izaslanstvo županije dočekali su ravnateljice Zdenka Sršen Juričević i Diana Radić Škara te učenici predvođeni košarkaškim timom Ekonomsko birotehničke i trgovačke škole. U ovim školama uređen je okoliš te košarkaški, nogometni i odbojkaški teren za što je Županija uložila preko milijun kuna.

Župan Božidar Longin je još jednom podsjetio kako je županija uložila velika sredstva i velike napore kako bi se ispred ovih škola izgradilo veliko igralište, no također je dodao kako posao još nije gotov te se u skoro vrijeme očekuje i uređenje vanjskog vježbališta.

„Uložili smo dosta u ove dvije škole, prvo u praktičnoj nastavi, a drugo u okoliš škole koji je bio u dosta lošem stanju. Uredili smo igralište koje nije završeno do kraja, još će tu biti sprave za fitness. Želimo stvoriti što bolje uvjete za školovanje svih učenika, kako u Zadru tako i u ostatku županije. Želimo da svi imaju jednake uvjete za školovanje“, naglasio je Longin.

Župan je svima koji su tek danas krenuli u srednje škole zaželio puno sreće u jednom novom poglavlju njihova života. 

Pročitano 1036 puta

Zadnje objave

rujna 25, 2023

Kulturno vijeće Zadarske županije je donijelo Kriterije za ocjenu kvalitete prijedloga programa javnih potreba u kulturu Zadarske županije

Na svojoj 10. sjednici održanoj 25. rujna 2023. Kulturno vijeće Zadarske županije je…
rujna 15, 2023

NAJAVA 14. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

14. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 21. rujna…
rujna 15, 2023

JAVNI POZIV za dodjelu potpora za poticanje IT poduzetništva na području Zadarske županije

Zadarska županija kao provoditelj Programa poticanja IT poduzetništva na području…
rujna 04, 2023

Povratak u školske klupe: Župan sa suradnicima posjetio škole u Obrovcu

Prvog dana nove školske godine župan Božidar Longin u pratnji zamjenika Šime Vickovića,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA