Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Župan sa suradnicima u Ekonomsko - birotehničkoj i trgovačkoj školi te Hotelijersko-turističkoj i ugostiteljskoj školi

Posted On Ponedjeljak, 05 rujna 2022 14:08

Župan Božidar Longin sa suradnicima posjetio je prvoga dana nove školske godine i Ekonomsko-birotehničku i trgovačku škoku te Hotelijersko-turističku i ugostiteljsku školu koje su u istom objektu već 50 godina. Izaslanstvo županije dočekali su ravnateljice Zdenka Sršen Juričević i Diana Radić Škara te učenici predvođeni košarkaškim timom Ekonomsko birotehničke i trgovačke škole. U ovim školama uređen je okoliš te košarkaški, nogometni i odbojkaški teren za što je Županija uložila preko milijun kuna.

Župan Božidar Longin je još jednom podsjetio kako je županija uložila velika sredstva i velike napore kako bi se ispred ovih škola izgradilo veliko igralište, no također je dodao kako posao još nije gotov te se u skoro vrijeme očekuje i uređenje vanjskog vježbališta.

„Uložili smo dosta u ove dvije škole, prvo u praktičnoj nastavi, a drugo u okoliš škole koji je bio u dosta lošem stanju. Uredili smo igralište koje nije završeno do kraja, još će tu biti sprave za fitness. Želimo stvoriti što bolje uvjete za školovanje svih učenika, kako u Zadru tako i u ostatku županije. Želimo da svi imaju jednake uvjete za školovanje“, naglasio je Longin.

Župan je svima koji su tek danas krenuli u srednje škole zaželio puno sreće u jednom novom poglavlju njihova života. 

Pročitano 290 puta

Zadnje objave

listopada 01, 2022

Zadarska županija odobrila sredstva za sufinanciranje izgradnje sunčanih elektrana za proizvodnju električne energije u kućanstvima

Na Javni poziv za sufinanciranje mjera energetske obnove obiteljskih kuća na području…
Javna priznanja za 2022. godinu
rujna 29, 2022

Dan Općine Preko: Ugljanci dobili novouređeni društveni dom

Otvorenjem novoobnovljenog Društvenog doma, svečanom sjednicom Općinskog vijeća i…
Župan Božidar Longin u Domu županije upriličio je primanje za zadarske sportaše, jedriličare Šimu i Mihovila Fantelu te hrvača Roka Striku
rujna 28, 2022

Primanje za brončane sportaše – braću Fantela i Roka Striku

Župan Božidar Longin u Domu županije upriličio je primanje za zadarske sportaše koji su…
rujna 27, 2022

Zadarska županija dodijelila 500 tisuća kuna potpora mikro poduzetnicima

Nakon provedenog javnog poziva, ukupno su 33 mikro poduzetnika s područja Zadarske…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA