Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Županova čestitka povodom Ramazanskog bajrama

Posted On Nedjelja, 24 svibnja 2020 12:56
Župan Božidar Longin u povodu proslave Ramazanskog bajrama uputio je čestitku glavnom imamu Medžlisa Islamske zajednice Zadar Ćamilu ef. Bašiću i svim vjernicima islamske vjeroispovijesti u Zadarskoj županiji. 
"Našim stanovnicima islamske vjeroispovijesti upućujem iskrene čestitke povodom velikog blagdana Ramazanskog Bajrama. Odricanja i molitve koje ste podnijeli tijekom mjeseca Ramazana, kao i iskušenja koje je cijelo društvo prošlo u proteklom razbolju epidemije COVID-a 19, ukazali su nam svima na dodatnu potrebu za solidarnošću, međusobnim razumijevanjem i zajedništvom koji su važan čimbenik u kriznim situacijama. Uz želju da blagdan provedete u ozračju mira i obiteljskog zajedništva, od srca vam želim sretan i blagoslovljen Bajram, Bajram Šerif Mubarek Olsun", stoji u čestitci župana Longina. 
Pročitano 340 puta

Zadnje objave

rujna 18, 2020

Obilježen Dan Općine Sukošan

U Sukošanu je prigodnom svečanošću obilježen Dan Općine i Dan obrane Sukošana. Osvrćući…
rujna 18, 2020

Projektom „Adri.SmArtFish“ do prvog umjetnog ribljeg grebena u Hrvatskoj

U dvorani Novi Park hotela Falkensteiner Club Funimation Borik, u četvrtak 17. rujna…
rujna 15, 2020

Sastanak u Vladi: Kreće izrada studijske dokumentacije za vodoopskrbu zadarskih otoka

Dugoočekivana izgradnja vodoopskrbnog sustava za zadarske otoke dolazi u novu fazu.…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA