Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Župan ugostio nadbiskupa Puljića

Posted On Petak, 20 prosinca 2019 09:11

Župan Božidar Longin sa suradnicima je u Domu županije ugostio zadarskog nadbiskupa mons. Želimira Puljića, u tradicionalnom prijamu povodom nadolazećih božićnih blagdana. U pratnji nadbiskupa Puljića bili su generalni vikar Zadarske nadbiskupije don Josip Lenkić te tajnik nadbiskupa don Damir Šehić.
U srdačnom i otvorenom razgovoru izmijenili su mišljenja o aktualnim društvenim prilikama. Župan Longin naglasio je kako je godina na zalasku bila vrlo uspješna, pogotovo na planu gospodarstva i turizma. Istaknuo je kako je Zadarska županija ove godine ubilježila rekordnu brojku od 62 tisuće zaposlenih, a zaposlenost je kontinuirano rasla i van turističke sezone. Sve su pozitivnije i demografske brojke na području naše županije, jer je zaprimljeno oko 1500 zahtjeva za naknadu na novorođenu djecu, što je za otprilike pet posto više u odnosu na godinu ranije, a o pozitivnim trendovima govori i činjenica da se na širem području naše županije trenutno gradi ili renovira 30 dječjih vrtića.
Uz prigodne darove, župan Longin je nadbiskupu i suradnicima uputio čestitke povodom nadolazećih blagdana i zaželio puno zdravlja u novoj 2020. godini.

Pročitano 145 puta

Zadnje objave

siječnja 01, 2020

Novogodišnji posjet rodilištu

Župan Božidar Longin u pratnji ravnatelja Opće bolnice Zadar Željka Čuline i voditelja…
prosinca 31, 2019

Dogovoreno uklanjanje onečišćenja: Zrmanju maksimalno zaštititi

Župan Božidar Longin u pratnji vodopravnog inspektora te predstavnika grada Obrovca i…
prosinca 20, 2019

Župan posjetio Dom za starije i nemoćne te štićenike Doma za odrasle osobe Sv. Frane

Župan Božidar Longin, povodom nadolazećih blagdana, sa suradnicima je posjetio Dom za…
prosinca 18, 2019

Uručene nagrade Welcome – za izvrsnost u turizmu

U Maloj vijećnici Doma Zadarske županije održana je svečana dodjela priznanja u sklopu…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA