Upravni odjel za gospodarstvo - o nama

Upravni odjel za gospodarstvo

Upravni odjel za gospodarstvo obavlja upravne i stručne poslove u području industrije, brodogradnje, energetike, rudarstva, obrtništva, zadrugarstva, malog i srednjeg poduzetništva, trgovine, prometa (osim pomorskog), infrastrukture, te vodnog gospodarstva (opskrba pitkom vodom, odvodnja i pročišćavanje otpadnih voda), usklađuje interese i poduzima aktivnosti radi ravnomjernog razvoja općina i gradova.

JAVNI POZIV ZA FIZIČKE OSOBE ZA SUFINANCIRANJE ENERGETSKE OBNOVE OBITELJSKIH KUĆA U ZADARSKOJ ŽUPANIJI U 2016. GODINI

IDEJNA STUDIJA INTEGRIRANOG PRIJEVOZA PUTNIKA NA PODRUČJU ZADARSKE ŽUPANIJE

JAVNI NATJEČAJ ZA PODUZETNIČKE KREDITE IZ PROGRAMA „KREDITOM DO USPJEHA 2014.“ MJERA 1.- „KREDITOM DO KONKURENTNOSTI“

OTVOREN TREĆI KRUG JAVNOG NATJEČAJA ZA PRIKUPLJANJE PONUDA FIZIČKIH OSOBA ZA SUBVENCIONIRANJE PROJEKATA OBNOVLJIVIH IZVORA ENERGIJE