OBAVIJEST O DODJELI JAVNIH PRIZNANJA U 2020. GODINI

Postupak dodjele javnih priznanja Zadarske županije u 2020. godini započeo je 13. siječnja 2020. godine objavom Pozivnog natječaja za dodjelu javnih priznanja na mrežnoj stranici Zadarske županije i u dnevnom tisku. Rok za podnošenje prijedloga bio je 1. ožujka 2020. godine.

Zbog izvanrednih okolnosti uzrokovanih epidemijom koronavirusa Odlukom Županijske skupštine o posebnim mjerama za korištenje proračunskih sredstava Zadarske županije u cilju prilagodbe uvjetima u vrijeme epidemije koronavirusa („Službeni glasnik Zadarska županije” broj 8/20) daljnje provođenje ovog postupka je odgođeno  dok se ne steknu uvjeti za njegov nastavak sukladno odlukama o ukidanju protuepidemijskih mjera Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske i Vlade Republike Hrvatske.