Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Župan i zamjenici iskazali potporu vatrogascima

Posted On Utorak, 18 srpnja 2017 09:14

Posljednjih nekoliko dana na više lokacija u Zadarskoj županiji buknuli su požari, a neki od njih su još uvijek aktivni. Župan Božidar Longin obišao je rasadnik Piket u Zemuniku koji je prije nekoliko dana djelomično stradao u požaru, dok su zamjenici župana Šime Mršić i Šime Vicković posjetili vatrogasce koji su gasili požar na dvije lokacije u okolici Vranskog jezera, kako bi im iskazali podršku i zahvalili na velikim naporima koje čine da bi zaustavili širenje požara.

- Svaka čast hrabrim vatrogascima koji ulažu velike napore kako bi stavili pod nadzor nekoliko aktivnih požara u našoj županiji. Oni su naš ponos. Na terenu su danonoćno i već nekoliko dana se bore s jakim vjetrom koji im otežava gašenje. Svakako treba pohvaliti i posade kanadera koji daju svoj veliki doprinos u gašenju požara, ne samo u Zadarskoj županiji, nego i na području cijele jadranske obale - rekao je župan Longin.

Pročitano 702 puta

Zadnje objave

svibnja 24, 2020

Županova čestitka povodom Ramazanskog bajrama

Župan Božidar Longin u povodu proslave Ramazanskog bajrama uputio je čestitku glavnom…
svibnja 13, 2020

Unatoč koronavirusu: Nastavlja se izgradnja ključnih infrastrukturnih projekata za otočane

Unatoč pandemiji koronavirusa koja je paralizirala značajan dio gospodarskih aktivnosti,…
svibnja 12, 2020

NAJAVA 18. izvanredne elektronske sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

18. izvanredna elektronska sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održati će se…
svibnja 04, 2020

Župan uputio čestitku vatrogascima povodom blagdana sv. Florijana

Dan vatrogastva u Republici Hrvatskoj slavi se 4. svibnja, na dan svetog Florijana,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA