Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Iz Biograda strartala 2. etapa biciklističke utrke CRO RACE 2023.

Posted On Srijeda, 27 rujna 2023 16:39
Osmo izdanje međunarodne biciklističke utrke CRO RACE održava se od 26. rujna do 1. listopada na kojoj sudjeluje 17 biciklističkih timova iz Europe, Azije, Amerike i Australije, kroz šest etapa, na trasi dugoj gotovo 1.000 kilometraža diljem Hrvatske. Kroz Zadarsku županiju prolazi 2. etapa, duga 119,5 kilometara koja je počela  u Biogradu na Moru, a prolazi kroz Zadar i Pag, te završava u Novalji u Ličko-senjskoj županiji. U ime Zadarske županije, kao partnera ove etape utrke, sudionike i organizatore pozdravio je pročelnik Ante Sjauš te im zaželio dobrodošlicu i puno uspjeha tijekom vožnje. CRO RACE zovu i najljepšom razglednicom Hrvatske, s obzirom na to da se tijekom utrke cijela Hrvatska prikazuje iz zraka i pretvara u jedinstvenu sportsku arenu koju pozorno prate mediji iz 130 zemalja. Više informacija o CRO RACE utrci možete pronaći na službenoj mrežnoj stranici utrke: https://crorace.com/en/etape/stage-2/" style="color: rgb(0, 120, 215);">https://crorace.com/en/etape/stage-2/
Pročitano 271 puta

Zadnje objave

studenoga 29, 2023

Program kreditiranja privatnih iznajmljivača na području Zadarske županije

Zadarska županija je prepoznala privatni smještaj u turizmu kao jedan od osnovnih…
studenoga 28, 2023

NAJAVA 15. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

15. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 5. prosinca…
studenoga 27, 2023

Primanje za Nevešćanina i Perića: Zadru uskoro domaćinstvo Europskog prvenstva u skokovima u vodu

Župan Božidar Longin sa suradnicima je u Domu Zadarske županije primio skakača u vodu…
studenoga 22, 2023

ODRŽAVANJE OBVEZNIH EDUKACIJA ZA POLJOPRIVREDNIKE U SKLOPU POLJOPRIVREDNOG SAJMA CROAGRO 2023. UZ BESPLATAN ULAZ NA SAJAM

U terminu od 30.11. do 03.12.2023. na Zagrebačkom velesajmu održat će se CROAGRO,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA