Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Buduće poslovne tajnice posjetile Dom Zadarske županije

Posted On Četvrtak, 25 svibnja 2023 13:42

Učenice  4. g razreda, usmjerenja tajnik/tajnica, Ekonomsko-birotehničke i trgovačke škole Zadar posjetile su Dom Zadarske županije kako bi se upoznale s tajničkim poslovima, radom pisarnice te poslovima protokola i odnosa s javnošću. U pratnji  maturantica bile su nastavnica Radnog prava i Tehnike komuniciranja Marija Baričević Ninčević i nastavnica Tajničkog poslovanja Danijela Rimanić.

Posjet Zadarskoj županiji organiziran je kao terenska nastava u sklopu školskog kurikuluma 2022./2023.

Tom prigodom primio ih je župan Božidar Longin sa svojim zamjenikom Šimom Vickovićem i resornim pročelnikom Ivanom Šimunićem.

„Posao tajnica je vrlo odgovoran i značajan jer one organiziraju dnevni raspored kako nas dužnosnika tako i ostalih rukovoditelja,“ rekao je župan i poželio im uspjeh na maturi kao i u ostalim životima planovima.

Pročitano 119 puta

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA