Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image
×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 781

Izabrani laureati Zadarske županije

Posted On Četvrtak, 09 ožujka 2017 15:05

Na 24. sjednici Skupštine Zadarske županije vijećnici su jednoglasno potvrdili prijedlog Odbora za dodjelu javnih priznanja Zadarske županije kojom  se Nagrada Zadarske županije za životno djelo dodjeljuje Tomislavu Marijanu Bilosniću za cjelovito djelo koje je ostvario tijekom svog radnog vijeka kao istaknuti stručnjak na  području kulture. Godišnje nagrade Zadarske županije za postignuća ostvarena u 2016. godini, dobili su : Tanja Blaslov i Igor Blaslov za područje humanitarnog rada, Šime Fantela, Edo Fantela, Igor Marenić i  Stipe Žunić za  područje športa, doc.dr.sc. Ivan Župan i doc.dr.sc. Tomislav Šarić za  područje znanosti, Udruga tehničke kulture Faust Vrančić za područje tehničke kulture, odgoja i obrazovanja te Zračna luka Zadar za područje turizma i prometa.

Kao i svake godine laureatima će svečano biti uručene nagrade i priznanja na svečanoj sjednici Skupštine Zadarske županije koja će se ove godine održati 20. travnja.

Pročitano 1212 puta

Zadnje objave

rujna 15, 2023

NAJAVA 14. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

14. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 21. rujna…
rujna 15, 2023

JAVNI POZIV za dodjelu potpora za poticanje IT poduzetništva na području Zadarske županije

Zadarska županija kao provoditelj Programa poticanja IT poduzetništva na području…
rujna 04, 2023

Povratak u školske klupe: Župan sa suradnicima posjetio škole u Obrovcu

Prvog dana nove školske godine župan Božidar Longin u pratnji zamjenika Šime Vickovića,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA