Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Raspisan novi Javni poziv za prijavu kandidata za članove Etičkog povjerenstva Županijske skupštine

Posted On Srijeda, 09 studenoga 2022 13:23

Odbor za izbor i imenovanja Županijske skupštine Zadarske županije raspisao je novi Javni poziv za prijavu kandidata za članove Etičkog povjerenstva Županijske skupštine Zadarske županije kojim se pozivaju zainteresirani građani Zadarske županije za dodatan društveni angažman u provedbi novog Kodeksa ponašanja vijećnika Županijske skupštine Zadarske županije.

Županijska skupština je u srpnju ove godine donijela temeljem Zakona o sprečavanju sukoba interesa Kodeks ponašanja vijećnika Županijske skupštine Zadarske županije kojim je kao novo stalno radno tijelo Županijske skupštine osnovano Etičko povjerenstvo.

Ovo tijelo koje ima predsjednika i četiri člana koje imenuje Županijska skupština na prijedlog Odbora za izbor i imenovanja, odlučuje u drugom stupnju povodom prigovora vijećnika na prvostupanjske odluke Županijske skupštine o povredama Kodeksa, a čine ga osobe nedvojbenog javnog morala i iznimnog ugleda u Zadarskoj županiji, koje nisu članovi političke stranke i ne bave se političkom djelatnošću.

Javni poziv i prijavni obrazac su dostupni na mrežnoj stranici Zadarske županije Aktivni natječaji kojoj možete pristupiti OVDJE

Rok za pod podnošenje prijava zainteresiranih građana je 30. studenog 2022. godine.

Pročitano 227 puta

Zadnje objave

siječnja 30, 2023

PROMO VIDEO PROJEKTA CUHaCHA

siječnja 23, 2023

Objava rezultata istraživanja: „Profil, ponašanje i zadovoljstvo turista, korisnika niskotarifnih zračnih prijevoznika u Zadarskoj županiji u 2022. godini“

Dana 20. siječnja 2023. godine u 10,00 sati u Velikoj vijećnici Zadarske županije…
siječnja 02, 2023

Župan Longin i načelnik Dražina posjetili graničnu policiju

Župan Božidar Longin i zamjenik Šime Vicković Vice posjetili su Postaju granične policije…
siječnja 01, 2023

Županov novogodišnji posjet rodilištu - djevojčica prva beba rođena u 2023. godini 

Župan Božidar Longin sa suradnicima tradicionalno je prvoga dana nove godine posjetio…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA