Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Raspisan novi Javni poziv za prijavu kandidata za članove Etičkog povjerenstva Županijske skupštine

Posted On Srijeda, 09 studenoga 2022 13:23

Odbor za izbor i imenovanja Županijske skupštine Zadarske županije raspisao je novi Javni poziv za prijavu kandidata za članove Etičkog povjerenstva Županijske skupštine Zadarske županije kojim se pozivaju zainteresirani građani Zadarske županije za dodatan društveni angažman u provedbi novog Kodeksa ponašanja vijećnika Županijske skupštine Zadarske županije.

Županijska skupština je u srpnju ove godine donijela temeljem Zakona o sprečavanju sukoba interesa Kodeks ponašanja vijećnika Županijske skupštine Zadarske županije kojim je kao novo stalno radno tijelo Županijske skupštine osnovano Etičko povjerenstvo.

Ovo tijelo koje ima predsjednika i četiri člana koje imenuje Županijska skupština na prijedlog Odbora za izbor i imenovanja, odlučuje u drugom stupnju povodom prigovora vijećnika na prvostupanjske odluke Županijske skupštine o povredama Kodeksa, a čine ga osobe nedvojbenog javnog morala i iznimnog ugleda u Zadarskoj županiji, koje nisu članovi političke stranke i ne bave se političkom djelatnošću.

Javni poziv i prijavni obrazac su dostupni na mrežnoj stranici Zadarske županije Aktivni natječaji kojoj možete pristupiti OVDJE

Rok za pod podnošenje prijava zainteresiranih građana je 30. studenog 2022. godine.

Pročitano 452 puta

Zadnje objave

rujna 25, 2023

Kulturno vijeće Zadarske županije je donijelo Kriterije za ocjenu kvalitete prijedloga programa javnih potreba u kulturu Zadarske županije

Na svojoj 10. sjednici održanoj 25. rujna 2023. Kulturno vijeće Zadarske županije je…
rujna 15, 2023

NAJAVA 14. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

14. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 21. rujna…
rujna 15, 2023

JAVNI POZIV za dodjelu potpora za poticanje IT poduzetništva na području Zadarske županije

Zadarska županija kao provoditelj Programa poticanja IT poduzetništva na području…
rujna 04, 2023

Povratak u školske klupe: Župan sa suradnicima posjetio škole u Obrovcu

Prvog dana nove školske godine župan Božidar Longin u pratnji zamjenika Šime Vickovića,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA