Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Raspisan novi Javni poziv za prijavu kandidata za članove Etičkog povjerenstva Županijske skupštine

Posted On Srijeda, 09 studenoga 2022 13:23

Odbor za izbor i imenovanja Županijske skupštine Zadarske županije raspisao je novi Javni poziv za prijavu kandidata za članove Etičkog povjerenstva Županijske skupštine Zadarske županije kojim se pozivaju zainteresirani građani Zadarske županije za dodatan društveni angažman u provedbi novog Kodeksa ponašanja vijećnika Županijske skupštine Zadarske županije.

Županijska skupština je u srpnju ove godine donijela temeljem Zakona o sprečavanju sukoba interesa Kodeks ponašanja vijećnika Županijske skupštine Zadarske županije kojim je kao novo stalno radno tijelo Županijske skupštine osnovano Etičko povjerenstvo.

Ovo tijelo koje ima predsjednika i četiri člana koje imenuje Županijska skupština na prijedlog Odbora za izbor i imenovanja, odlučuje u drugom stupnju povodom prigovora vijećnika na prvostupanjske odluke Županijske skupštine o povredama Kodeksa, a čine ga osobe nedvojbenog javnog morala i iznimnog ugleda u Zadarskoj županiji, koje nisu članovi političke stranke i ne bave se političkom djelatnošću.

Javni poziv i prijavni obrazac su dostupni na mrežnoj stranici Zadarske županije Aktivni natječaji kojoj možete pristupiti OVDJE

Rok za pod podnošenje prijava zainteresiranih građana je 30. studenog 2022. godine.

Pročitano 111 puta

Zadnje objave

studenoga 23, 2022

NAJAVA 10. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

10. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 29. studenog…
studenoga 22, 2022

Predstavljanje projekata iz Programa INTERREG V-A Italija - Hrvatska 2014. -2020. u Ferrari (Italija) na SEALOGY-u

Projekti ARGOS - ShARed GOvernance of Sustainable fisheries and aquaculture activities as…
studenoga 17, 2022

TRADICIONALNA JELA ZADARSKE ŽUPANIJE, ODRŽANE RADIONICE PROJEKTA CUHaCHA

U Zadru je 12. studenog 2022. godine u okviru projekta „EnhanCing Sustainable ToUrism…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA