Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Tonka Bajlo ostaje predsjednica Udruge roditelja poginulih hrvatskih branitelja

Posted On Četvrtak, 26 svibnja 2022 13:13
Zamjenik župana Šime Vicković najavio je da će Zadarska županija i dalje aktivno podržavati djelovanje udruge Zamjenik župana Šime Vicković najavio je da će Zadarska županija i dalje aktivno podržavati djelovanje udruge

U Zadru je održana 15. Izborna skupština Udruge roditelja poginulih hrvatskih branitelja Domovinskog rata Zadarske županije. Predsjednica Tonka Bajlo, kojoj je na današnjoj skupštini potvrđen novi mandat, izvijestila je članove o aktivnostima udruge kroz posljednjih godinu dana te naglasila da su sve predviđene aktivnosti odrađene sukladno planu. 

„U proteklom razdoblju nastavili smo vrlo aktivno djelovati. Sudjelovali smo u svim organiziranim obilježavanjima državnih praznika te obljetnica iz Domovinskog rata. Imali smo kvalitetnu suradnju sa srodnim udrugama iz Zadarske županije, ali i cijele Hrvatske te Bosne i Hercegovine“, poručila je Bajlo dodavši kako je iz godine u godinu sve više starijih i bolesnih članova udruge koje redovito posjećuju i pomažu im u okviru svojih mogućnosti.

Pohvalivši djelovanje udruge u očuvanju uspomena na Domovinski rat, zamjenik župana Šime Vicković najavio je da će Zadarska županija i dalje aktivno podržavati njezino djelovanje.

„Želim vam puno uspjeha u obavljanju postojećih i osmišljavanju novih aktivnosti. Utješiti vas ne možemo, no možemo i moramo vam još uputiti svoju duboku i iskrenu zahvalu, a vašoj djeci, junacima i junakinjama Domovinskog rata, poželjeti da počivaju u miru“, istaknuo je Vicković.

Pročitano 125 puta

Zadnje objave

lipnja 21, 2022

NAJAVA 7. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

7. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 29. lipnja (srijeda)…
lipnja 21, 2022

Eno-gastro županija: Vinari, maslinari i sirari osvojili niz međunarodnih priznanja

Župan Božidar Longin priredio je u dvorištu Doma Zadarske županije primanje za vinare,…
Priznanja Općine Pašman ove godine su zaslužili Nikola Krajnović, Ivana Tadija, Ines Škrokov i Vice Bobić
lipnja 14, 2022

Dan Općine Pašman: Ćosić posebno ponosan na porast broja stanovnika

U Pašmanu je održana Svečana sjednica Općinskog vijeća povodom Dana općine i blagdana…
Izvršni odbor Hrvatskog zbora sportskih novinara boravio je proteklih dana u Zadarskoj županiji
lipnja 13, 2022

Hrvatski zbor sportskih novinara u posjetu Zadarskoj županiji

Izvršni odbor Hrvatskog zbora sportskih novinara prevođen predsjednikom Jurom Ozmecom i…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA