Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Župan Longin na blagoslovu novosagrađene škole na Novom Bokanjcu

Posted On Srijeda, 08 rujna 2021 14:42

Župan Božidar Longin i pročelnik UO za obrazovanje, kulturu i sport Ivan Šimunič nazočili  su danas blagoslovu novootvorene škole Ivo Mašina na Novom Bokanjcu. Školu je blagoslovio nadbiskup Želimir Puljić, a blagoslovu su uz ravnatelja škole don Rolanda Jelića bili nazočni gradonačelnik Branko Dukić sa suradnicima, rektorica Sveučilišta u Zadru Dijana Vican, sestra pok. Ive Mašine Desa Mašina, učenici, roditelji i djelatnici škole.

Katolička osnovna škola Ivo Mašina u Zadru počela je s radom prvog dana nove školske godine u ponedjeljak  6. rujna u novoj, suvremeno opremljenoj  školskoj zgradi  vrijednoj 50 milijuna kuna. Trenutno školu pohađa 150 učenika u šest razrednih odjeljenja. Upisana su nova dva prva razreda, svaki s po 25 učenika i jedan peti razred. U novu školsku zgradu preselili su se učenici 2., 3. i 4. razreda koji su pohađali Katoličku osnovnu školu Ivo Mašina koja je djelovala u zgradi Nadbiskupskog sjemeništa Zmajević na poluotoku u Zadru. Među 150 učenika je 88 novoupisanih, a  svake godine upisivat će se prva dva razreda.   

Pročitano 196 puta

Zadnje objave

listopada 16, 2021

NAJAVA 3. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

3. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 22. listopada…
Zajednička fotografija u Domu Zadarske županije
listopada 13, 2021

Primanje u Domu županije za srebrne jediličarke i atletičara Gašpara

Župan Božidar Longin u Domu Zadarske županije primio je jedriličarke Eniju Ninčević i…
Državni tajnik Šime Erlić je uručio s pet ugovora za sufinanciranje EU projekata u vrijednosti od oko 25 milijuna kuna
listopada 08, 2021

Državni tajnik Šime Erlić uručio pet ugovora vrijednih 25 milijuna kuna

Državni tajnik Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije Šime Erlić danas…
listopada 06, 2021

„Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji u 2021. godini

Projekt „Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji predstavlja…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA