Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Župan Longin na blagoslovu novosagrađene škole na Novom Bokanjcu

Posted On Srijeda, 08 rujna 2021 14:42

Župan Božidar Longin i pročelnik UO za obrazovanje, kulturu i sport Ivan Šimunič nazočili  su danas blagoslovu novootvorene škole Ivo Mašina na Novom Bokanjcu. Školu je blagoslovio nadbiskup Želimir Puljić, a blagoslovu su uz ravnatelja škole don Rolanda Jelića bili nazočni gradonačelnik Branko Dukić sa suradnicima, rektorica Sveučilišta u Zadru Dijana Vican, sestra pok. Ive Mašine Desa Mašina, učenici, roditelji i djelatnici škole.

Katolička osnovna škola Ivo Mašina u Zadru počela je s radom prvog dana nove školske godine u ponedjeljak  6. rujna u novoj, suvremeno opremljenoj  školskoj zgradi  vrijednoj 50 milijuna kuna. Trenutno školu pohađa 150 učenika u šest razrednih odjeljenja. Upisana su nova dva prva razreda, svaki s po 25 učenika i jedan peti razred. U novu školsku zgradu preselili su se učenici 2., 3. i 4. razreda koji su pohađali Katoličku osnovnu školu Ivo Mašina koja je djelovala u zgradi Nadbiskupskog sjemeništa Zmajević na poluotoku u Zadru. Među 150 učenika je 88 novoupisanih, a  svake godine upisivat će se prva dva razreda.   

Pročitano 123 puta

Zadnje objave

kolovoza 30, 2021

Župan Longin sa suradnicima na obilježavanju Dan Općine Vir

Dan općine Vir i blagdan Glavosjeka Sv. Ivana Krstitelja svečano je obilježen u nedjelju,…
Ministrica Vučković i župan Longin sa suradnicima u posjetu pogonima tvrtke Mišlov
kolovoza 27, 2021

Svečano obilježen Dan općine Poličnik

U petak, 27. kolovoza svečano je obilježen Dan općine Poličnik i blagdan nebeskog…
kolovoza 06, 2021

Odgovorno i održivo ribarstvo na Jadranu kroz inovativne tehnologije i jadranske riblje proizvode - projekt PRIZEFISH

Projekt PRIZEFISH – Piloting of eco-innovative fishery supply-chains to market…
srpnja 22, 2021

Krajem lipnja više od 60 tisuća zaposlenih u Zadarskoj županiji

Zadarska županija i na koncu šestog mjeseca 2021. godine bilježi značajno povećanje broja…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA