Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Položeni vijenci povodom Dana državnosti

Posted On Petak, 28 svibnja 2021 15:26

Povodom obilježavanja Dana državnosti izaslanstvo Zadarske županije i Grada Zadra  predvođeno  županom Božidarom Longinom i gradonačelnikom  Grada Zadra Brankom Dukićem , njihovim zamjenicima i pročelnicima županijskih  odjela, položilo je vijence i zapalilo svijeće .

Delegacije su vijence položile kod središnjeg križa na Gradskom groblju Zadar, a osim predstavnika grada i županije vijence su položili i predstavnici Hrvatske vojske, policije, Udruga proizašlih  iz Domovinskog rata te predstavnici političkih stranaka.

"Svima čestitam Dan državnosti koji obilježavamo u nedjelju 30. svibnja, a kako danas obilježavamo i Dan oružanih snaga Republike Hrvatske i 30. obljetnicu osnutka Hrvatske vojske, svim sadašnjim i bivšim pripadnicima oružanih snaga čestitam i njihov dan", rekao je župan Božidar Longin.                  

Pročitano 194 puta

Zadnje objave

listopada 16, 2021

NAJAVA 3. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

3. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 22. listopada…
Zajednička fotografija u Domu Zadarske županije
listopada 13, 2021

Primanje u Domu županije za srebrne jediličarke i atletičara Gašpara

Župan Božidar Longin u Domu Zadarske županije primio je jedriličarke Eniju Ninčević i…
Državni tajnik Šime Erlić je uručio s pet ugovora za sufinanciranje EU projekata u vrijednosti od oko 25 milijuna kuna
listopada 08, 2021

Državni tajnik Šime Erlić uručio pet ugovora vrijednih 25 milijuna kuna

Državni tajnik Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije Šime Erlić danas…
listopada 06, 2021

„Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji u 2021. godini

Projekt „Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji predstavlja…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA