Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Položeni vijenci povodom Dana državnosti

Posted On Petak, 28 svibnja 2021 15:26

Povodom obilježavanja Dana državnosti izaslanstvo Zadarske županije i Grada Zadra  predvođeno  županom Božidarom Longinom i gradonačelnikom  Grada Zadra Brankom Dukićem , njihovim zamjenicima i pročelnicima županijskih  odjela, položilo je vijence i zapalilo svijeće .

Delegacije su vijence položile kod središnjeg križa na Gradskom groblju Zadar, a osim predstavnika grada i županije vijence su položili i predstavnici Hrvatske vojske, policije, Udruga proizašlih  iz Domovinskog rata te predstavnici političkih stranaka.

"Svima čestitam Dan državnosti koji obilježavamo u nedjelju 30. svibnja, a kako danas obilježavamo i Dan oružanih snaga Republike Hrvatske i 30. obljetnicu osnutka Hrvatske vojske, svim sadašnjim i bivšim pripadnicima oružanih snaga čestitam i njihov dan", rekao je župan Božidar Longin.                  

Pročitano 150 puta

Zadnje objave

srpnja 22, 2021

Krajem lipnja više od 60 tisuća zaposlenih u Zadarskoj županiji

Zadarska županija i na koncu šestog mjeseca 2021. godine bilježi značajno povećanje broja…
Župan Longin održao je u Centru za razvoj i edukaciju u Poličniku redoviti radni sastanak s načelnicima i gradonačelnicima
srpnja 21, 2021

U Poličniku održan radni sastanak župana s gradonačelnicima i načelnicima

Župan Božidar Longin održao je danas u Centru za razvoj i edukaciju u Poličniku redoviti…
srpnja 20, 2021

Župan primio zadarske vinare koji su osvojili 17 medalja na Decanteru

Župan Božidar Longin sa suradnicima primio je u Domu županije vinare iz Zadarske županije…
Prijam za KKOI Zadar osvajače dvostruke krune
srpnja 20, 2021

Prijam za KKOI Zadar osvajače dvostruke krune

Članove Košarkaškog kluba osoba s invaliditetom Zadar koji su ove godine osvojili…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA