Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Sport kao sredstvo uključivanja u društvo

Posted On Utorak, 07 travnja 2020 11:12

Novi projekt na području Grada Benkovca- SuDjeluj

Kako kroz EU fondove i projekte doći u bolju fizičku spremu, ali i povezati se  ljudima  iz svoje sredine pokazuju nam  Društvo sportske rekreacije "Talent", Hrvački klub Zadar i AGRRA - Agencija za ruralni razvoj Zadarske županije. Važnost fizičke aktivnosti  za održavanje zdravlja nikad nije dovoljno naglašavati. To podjednako vrijedi i za one starije i za najmlađe. Kako bi mladima i onima starijim od 54 godine omogućili besplatno bavljenje sportom  Društvo sportske rekreacije "Talent", Hrvački klub Zadar i AGRRA kreću s novim projektom na području Grada Benkovaca.

Kroz projekt SuDjeluj - poticanje socijalne inkluzije kroz sport omogućiti će se ciljnim skupinama djeci i mladima do 29 godina uključujući djecu i mlade  s teškoćama u razvoju te osobama starijim od 54 sudjelovanje na sportskim aktivnostima uz kupovinu sve potrebne opreme. Kroz projekt će  se također izraditi multimedijalni priručnik za vježbanje, urediti vanjsko igralište i napraviti javna kampanja koja će promovirati sport kao alat socijalne inkluzije.

Projekt je sufinanciran iz EU sredstava i to: Naziv poziva za dostavu projektnih prijedloga:  Razvoj i provedba programa za socijalnu koheziju i povećanje zaposlenosti u gradovima: Kninu, Belom Manastiru i općini Darda, Benkovcu, Petrinji i Vukovaru. Nositelj projekta: Društvo sportske rekreacije "Talent" Partneri: Hrvački klub Zadar, AGRRA - Agencija za ruralni razvoj Zadarske županije. Vrijednost projekta: 1.499.900,00

Pročitano 333 puta

Zadnje objave

svibnja 24, 2020

Županova čestitka povodom Ramazanskog bajrama

Župan Božidar Longin u povodu proslave Ramazanskog bajrama uputio je čestitku glavnom…
svibnja 13, 2020

Unatoč koronavirusu: Nastavlja se izgradnja ključnih infrastrukturnih projekata za otočane

Unatoč pandemiji koronavirusa koja je paralizirala značajan dio gospodarskih aktivnosti,…
svibnja 12, 2020

NAJAVA 18. izvanredne elektronske sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

18. izvanredna elektronska sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održati će se…
svibnja 04, 2020

Župan uputio čestitku vatrogascima povodom blagdana sv. Florijana

Dan vatrogastva u Republici Hrvatskoj slavi se 4. svibnja, na dan svetog Florijana,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA