Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Javni nastup kao alat utjecaja

Posted On Četvrtak, 13 veljače 2020 11:57

Radionica o javnom nastupu održana je u srijedu 12. ožujka u Zadru u organizaciji Zadarske županije, Državne škole za javnu upravu i Damatinske podružnce Hrvatske udruge za odnose s javnošću. Polaznici iz različitih institucija kroz radionicu su savladali brojne alate koji će njihove javne nastupe u medijima ili na javnim događanjima učiniti kvalitetnijima i sadržajnijima. Radionicu je održala savjetnica za komuniciranja i glavna tajnica Hrvatske zajednice županija Melita Pavlek, a okupljene je pozdravila i upoznala ih s radom odnosa s javnošću županije te aktivnostima u HUOJ-u Vlatka Vučić Marasović.

Na radionici su aktivno sudjelovali i zamjenici župana Šime Vicković i Šime Mršić, a uz teorijsko predavanje, polaznici su upoznati s brojnim dobrim primjerima prakse u kriznom komuniciranju ili održavanju konferencija za novinare.

Pročitano 232 puta

Zadnje objave

ožujka 13, 2020

Župan Longin: Moramo biti odgovorni i pratiti upute mjerodavnih

„Iako nema potvrđenih slučajeva koronavirusa u Zadarskoj županiji, moramo biti odgovorni,…
veljače 28, 2020

Norveški veleposlanik u nastupnom posjetu Zadarskoj županiji

Župan Božidar Longin primio je u nastupni posjet Nj. E. Haakona Blankenborga,…
veljače 26, 2020

NAJAVA 16. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

16. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 3. ožujka (utorak)…
veljače 26, 2020

Održana sjednica 22. kolegija župana

Damir Perić ravnatelj Javne ustanove za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode na…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA