Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Učenici OŠ Bartula Kašića posjetili Zadarsku županiju

Posted On Petak, 31 siječnja 2020 09:02

Učenici trećih razreda Osnovne škole Bartula Kašića iz Zadra, u pratnji svojih učiteljica, posjetili su Dom Zadarske županije. U Velikoj vijećnici ugostili su ih župan Božidar Longin, zamjenici župana Šime Vicković i Šime Mršić te pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i šport Ivan Šimunić.

Zamjenik župana Vicković upoznao ih je sa Zadarskom županijom, njenim zemljopisnim obilježjima, prirodnim ljepotama, gospodarskim djelatnostima, ali i nadležnostima Županije kao jedinice područne samouprave s naglaskom na zdravstvo i kulturu.

Učenici su pokazali svoju kreativnost i znatiželju te su zamjeniku Vickoviću postavili više zanimljivih pitanja, od zaštite okoliša, izgradnje infrastrukture pa do onih ležernijih poput upita kako postati županom, a mnogi od njih poželjeli su i ostati u zgradi Županije.

Pročitano 198 puta

Zadnje objave

ožujka 13, 2020

Župan Longin: Moramo biti odgovorni i pratiti upute mjerodavnih

„Iako nema potvrđenih slučajeva koronavirusa u Zadarskoj županiji, moramo biti odgovorni,…
veljače 28, 2020

Norveški veleposlanik u nastupnom posjetu Zadarskoj županiji

Župan Božidar Longin primio je u nastupni posjet Nj. E. Haakona Blankenborga,…
veljače 26, 2020

NAJAVA 16. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

16. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 3. ožujka (utorak)…
veljače 26, 2020

Održana sjednica 22. kolegija župana

Damir Perić ravnatelj Javne ustanove za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode na…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA