Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Učenici OŠ Bartula Kašića posjetili Zadarsku županiju

Posted On Petak, 31 siječnja 2020 09:02

Učenici trećih razreda Osnovne škole Bartula Kašića iz Zadra, u pratnji svojih učiteljica, posjetili su Dom Zadarske županije. U Velikoj vijećnici ugostili su ih župan Božidar Longin, zamjenici župana Šime Vicković i Šime Mršić te pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i šport Ivan Šimunić.

Zamjenik župana Vicković upoznao ih je sa Zadarskom županijom, njenim zemljopisnim obilježjima, prirodnim ljepotama, gospodarskim djelatnostima, ali i nadležnostima Županije kao jedinice područne samouprave s naglaskom na zdravstvo i kulturu.

Učenici su pokazali svoju kreativnost i znatiželju te su zamjeniku Vickoviću postavili više zanimljivih pitanja, od zaštite okoliša, izgradnje infrastrukture pa do onih ležernijih poput upita kako postati županom, a mnogi od njih poželjeli su i ostati u zgradi Županije.

Pročitano 139 puta

Zadnje objave

veljače 11, 2020

Župan primio učenike 3. razreda OŠ Petar Preradović

Učenici 3. razreda osnovne škole Petra Preradovića iz Zadra sa područnim školama Kožino i…
siječnja 31, 2020

Priopćenje Stožera civilne zaštite Zadarske županije vezano za pojavu Coronavirusa

Stožer civilne zaštite Zadarske županije sastao se dana 31.siječnja 2020.godine kako bi…
siječnja 27, 2020

NAJAVA 21. sjednice Kolegija župana Zadarske županije

21. sjednica Kolegija župana održat će se dana 28. siječnja (utorak) 2020. godine u 10,00…
siječnja 01, 2020

Novogodišnji posjet rodilištu

Župan Božidar Longin u pratnji ravnatelja Opće bolnice Zadar Željka Čuline i voditelja…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA