Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Nagrada za životno djelo Skračiću i don Keri, nogometaši počasni građani Županije

Posted On Srijeda, 17 travnja 2019 08:50

Na 11. sjednici Skupštine Zadarske županije vijećnici su potvrdili prijedlog Odbora za dodjelu javnih priznanja Zadarske županije kojom će četvorica nogometnih reprezentativaca – Luka Modrić, Danijel Subašić, Šime Vrsaljko i Dominik Livaković postati počasni građani Županije. Nagrada Zadarske županije za životno djelo dodjeljuje se prof. dr. sc. Vladimiru Skračiću i postumno, mons. dr. sc. Pavlu Keri.

Godišnje nagrade Zadarske županije za postignuća u 2018. godini dobili su Dragan Župan (područje športa), Udruga hrvatskih branitelja oboljelih od PTSP-a Zadarske županije (područje zdravstvenog, humanitarnog rada i socijalne skrbi), Julija Brkić (područje karitativne djelatnosti i humanitarnog rada), Davor Vidaković (područje odgoja, obrazovanja, kulture, športa, tjelesne kulture, zdravstvenog i humanitarnog rada), Košarkaški klub osoba s invaliditetom Zadar (područje športa osoba s invaliditetom), Kazalište lutaka Zadar (područje kulture i umjetnosti), Davor Pešić, Mladen Pešić i Petar Pešić (područje humanosti) te Zvonimir Vlatković (područje poljoprivrede)

Laureatima će se javna priznanja dodijeliti na svečanoj sjednici skupštine Zadarske županije u srijedu, 24. travnja.

Na sjednici je usvojena i točka kojom će Zadarska županija od Ministarstva državne imovine bez naknade dobiti u vlasništvo nekretninu u Gradu Zadru, označenu kao kat.čest.br. 3686/5, Voštarnica. Riječ je o zgradi i dvorištu u bivšoj vojarni Stjepana Radića, gdje bi se u narednom razdoblju trebali smjestiti županijski upravni odjeli, agencije i ustanove.

Pročitano 284 puta

Zadnje objave

svibnja 24, 2019

Održan “Kick-Off” sastanak u Ravenni u okviru projekta PRIZEFISH

Kick off sastanak, koji je održan u Ravenni 6. i 7. ožujka 2019. godine, označio je…
svibnja 24, 2019

Zamjenik župana primio predstavnike Matice hrvatske

Zamjenik župana Šime Mršić sa pročelnicima Katarinom Miletić i Ivanom Šimunićem primio je…
svibnja 24, 2019

Održan peti tehnički panel (četvrta tematska radionica) u sklopu projekta Forest Bioenergy in the Protected Mediterranean Areas – ForBioEnergy

Održan peti tehnički panel (četvrta tematska radionica) u sklopu projekta Forest…
svibnja 22, 2019

U Preku otvoren obnovljeni dječji vrtić, krenula jednosmjenska nastava u osnovnoj školi

U Preku je svečano otvoren obnovljeni Dječji vrtić Lastavica u čiju je rekonstrukciju…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA