Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Zadarskim gospodarstvenicima poziv na sajmove u Kinu

Posted On Petak, 08 ožujka 2019 16:33

Predstavnici Canton Faira iz kineskoga grada Guangzhoua posjetili su Zadar s ciljem predstavljanja 125. sajma Canton Fair, koji će se u travnju i svibnju ove godine održavati u Kini. Tom prilikom predstavili su i drugi vodeći kineski sajam China International Import Fair (Shanghai).

Canton Fair najveći je trgovinski sajam koji okuplja izlagače raznih industrija i najveći broj inozemnih kupaca te ukupno ostvaruje najveći poslovni promet u kineskoj pokrajini Guangzhou.

U dvorani za sastanke HGK – Županijske komore Zadar kinesko izaslanstvo sastalo se s gospodarstvenicima Zadarske županije te ih je pozvalo da se izlaganjem na sajmu predstave potencijalnim partnerima na velikom kineskom tržištu.

Goste iz Kine pozdravili su zamjenik župana Zadarske županije Šime Mršić i pročelnik za gospodarstvo, turizam, infrastrukturu i EU fondove Lovro Jurišić iskazavši želju da gospodarstvenici iz Zadarske županije ostvare konkretnu suradnju u izvozu svojih proizvoda u najmnogoljudniju zemlju svijeta.

Pročitano 288 puta

Zadnje objave

ožujka 13, 2019

NASTAVAK 10. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

Nastavak 10. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije prekinute dana 13. ožujka…
ožujka 08, 2019

Plenković s ministrima obišao projekte u Ninu

Predsjednik Vlade RH Andrej Plenković u završnom dijelu jučerašnjeg posjeta Zadarskoj…
ožujka 07, 2019

Premijer na Ugljanu i Pašmanu

Obilazak radova na izgradnji ribarske luke u Veloj Lamjani Predsjednik Vlade Andrej…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA