Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Izaslanstvo Zadarske županije na sajmu Regiontour u Brnu

Posted On Četvrtak, 24 siječnja 2019 13:09

U sklopu vrlo aktivne međunarodne suradnje s Južnomoravskom regijom, s kojom Zadarska županija ima potpisan Sporazum o suradnji iz 2008. godine, izaslanstvo Zadarske županije, u kojem su bili zamjenik župana Šime Mršić i pročelnik Krešimir Laštro, boravilo je u Brnu na otvaranju međunarodnog sajma turizma Regiontour.

Tom prigodom, već tradicionalno, Turistička zajednica Zadarske županije na sajmu je predstavila turističku ponudu naše županije, a zamjenik župana Mršić i pročelnik Laštro održali su radni sastanak sa zamjenikom predsjednika Južnomoravske regije Romanom Hanakom i suradnicima.

„Hrvatska je Česima omiljeno turističko odredište, a Zadarsku županiju ih godišnje posjeti oko 120 tisuća i ostvaruju oko 900 tisuća noćenja. Prema najavama, ove godine se očekuje nastavak uzlaznog trenda, a dodatni vjetar u leđa našim promotivnim aktivnostima u Češkoj je dugogodišnje službeno prijateljstvo Zadarske županije i Južnomoravske regije“, istaknuo je zamjenik župana Šime Mršić.

Osim Turističke zajednice Zadarske županije, na Regiontouru su se predstavili Općina Vir te otok Pag sa zajedničkom prezentacijom turističkih potencijala grada Paga te općina Kolan, Novalja i Povljana.

Pročitano 550 puta

Zadnje objave

srpnja 25, 2019

Bugarski predsjednik Radev posjetio Zadarsku županiju

U sklopu službenog posjeta Republici Hrvatskoj predsjednik Republike Bugarske Rumen Radev…
srpnja 18, 2019

Zadarskoj županiji još dvije nekretnine u bivšoj vojarni Stjepana Radića

Bivši ministar državne imovine Goran Marić je prije razrješenja potpisao Ugovor o…
srpnja 11, 2019

Ključni projekti za otočane: Longin u obilasku izgradnje trajektne luke u Tkonu i ribarske luke u Kalima

Župan Božidar Longin u pratnji suradnika te načelnika općina Tkon i Pašman Gorana Mušćeta…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA