Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Izaslanstvo Zadarske županije na sajmu Regiontour u Brnu

Posted On Četvrtak, 24 siječnja 2019 13:09

U sklopu vrlo aktivne međunarodne suradnje s Južnomoravskom regijom, s kojom Zadarska županija ima potpisan Sporazum o suradnji iz 2008. godine, izaslanstvo Zadarske županije, u kojem su bili zamjenik župana Šime Mršić i pročelnik Krešimir Laštro, boravilo je u Brnu na otvaranju međunarodnog sajma turizma Regiontour.

Tom prigodom, već tradicionalno, Turistička zajednica Zadarske županije na sajmu je predstavila turističku ponudu naše županije, a zamjenik župana Mršić i pročelnik Laštro održali su radni sastanak sa zamjenikom predsjednika Južnomoravske regije Romanom Hanakom i suradnicima.

„Hrvatska je Česima omiljeno turističko odredište, a Zadarsku županiju ih godišnje posjeti oko 120 tisuća i ostvaruju oko 900 tisuća noćenja. Prema najavama, ove godine se očekuje nastavak uzlaznog trenda, a dodatni vjetar u leđa našim promotivnim aktivnostima u Češkoj je dugogodišnje službeno prijateljstvo Zadarske županije i Južnomoravske regije“, istaknuo je zamjenik župana Šime Mršić.

Osim Turističke zajednice Zadarske županije, na Regiontouru su se predstavili Općina Vir te otok Pag sa zajedničkom prezentacijom turističkih potencijala grada Paga te općina Kolan, Novalja i Povljana.

Pročitano 317 puta

Zadnje objave

veljače 19, 2019

Zadarska županija provodi pilot projekt prijenosa novozelandske tehnologije uzgoja daganja na projektu DORY

Zadarska županija provodi projekt u posebnom području Podvelebitskog kanala na području…
veljače 19, 2019

Zadarska županija će subvencionirati kamatu poduzetnicima i obrtnicima

Program kreditiranja poduzetništva i obrta putem subvencioniranja kamate kredita u…
veljače 18, 2019

Županijska lučka uprava u ovoj godini planira povećati prihode za osam posto

Župan Božidar Longin, na 14. sjednici kolegija župana dao je suglasnost na Godišnji…
veljače 13, 2019

Obilježen Dan sjećanja za razaranje Franjevačkog samostana i crkve u Donjem Karinu

Obilježen Dan sjećanja za razaranje Franjevačkog samostana i crkve u Donjem Karinu U…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA