Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Održan tradicionalni prijam za predstavnike medija

Posted On Petak, 21 prosinca 2018 14:19

Župan Božidar Longin održao je tradicionalni božićni prijam za predstavnike medijskih kuća. Uz zahvalu na dobroj suradnji istaknuo je kako je iza nas jedna uspješna godina u kojoj smo dovršili dva kapitalna projekta za Zadarsku županiju - zgrade nove Poliklinike i putničkog terminala luke Gaženica.

„Zadarska županija bilježi sve bolje gospodarske pokazatelje, a posebno se ističe skok od čak sedam mjesta na ljestvici najuspješnijih županija. Ja sam optimist, a svi zajedno moramo nastaviti širiti pozitivnu klimu jer će na taj način naša županija još više napredovati“, rekao je Longin izrazivši uvjerenje da će iduća godina biti još uspješnija.

U ime okupljenih predstavnika medija obratio se novinar Zadarskog lista Velimir Brkić koji je pohvalio suradnju sa županijom, istaknuvši uvjerenje da će se korektan odnos nastaviti i u narednim godinama.

Pročitano 1608 puta

Zadnje objave

rujna 15, 2023

NAJAVA 14. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

14. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 21. rujna…
rujna 15, 2023

JAVNI POZIV za dodjelu potpora za poticanje IT poduzetništva na području Zadarske županije

Zadarska županija kao provoditelj Programa poticanja IT poduzetništva na području…
rujna 04, 2023

Povratak u školske klupe: Župan sa suradnicima posjetio škole u Obrovcu

Prvog dana nove školske godine župan Božidar Longin u pratnji zamjenika Šime Vickovića,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA