Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Održan tradicionalni prijam za predstavnike medija

Posted On Petak, 21 prosinca 2018 14:19

Župan Božidar Longin održao je tradicionalni božićni prijam za predstavnike medijskih kuća. Uz zahvalu na dobroj suradnji istaknuo je kako je iza nas jedna uspješna godina u kojoj smo dovršili dva kapitalna projekta za Zadarsku županiju - zgrade nove Poliklinike i putničkog terminala luke Gaženica.

„Zadarska županija bilježi sve bolje gospodarske pokazatelje, a posebno se ističe skok od čak sedam mjesta na ljestvici najuspješnijih županija. Ja sam optimist, a svi zajedno moramo nastaviti širiti pozitivnu klimu jer će na taj način naša županija još više napredovati“, rekao je Longin izrazivši uvjerenje da će iduća godina biti još uspješnija.

U ime okupljenih predstavnika medija obratio se novinar Zadarskog lista Velimir Brkić koji je pohvalio suradnju sa županijom, istaknuvši uvjerenje da će se korektan odnos nastaviti i u narednim godinama.

Pročitano 317 puta

Zadnje objave

siječnja 22, 2019

Odana počast u Kašiću, Islamu Latinskom, Posedarju i Masleničkom mostu

U nastavku obilježavanja 26. obljetnice Vojno-redarstvene operacije Maslenica 93., danas…
siječnja 22, 2019

Obiježen Dan općine Jasenice

Svečanom sjednicom Općinskog vijeća proslavljen je Dan općine Jasenice koji se slavi u…
siječnja 22, 2019

Kninjani osvojili memorijalni turnir u sjedećoj odbojci

Sportskim događanjima započelo je obilježavanje 26. obljetnice Vojno redarstvene…
siječnja 21, 2019

Svečano obilježena 26. obljetnica VRO Maslenica

U Zadru je danas održana središnja svečanost obilježavanja 26. obljetnice…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA