Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Održan tradicionalni prijam za predstavnike medija

Posted On Petak, 21 prosinca 2018 14:19

Župan Božidar Longin održao je tradicionalni božićni prijam za predstavnike medijskih kuća. Uz zahvalu na dobroj suradnji istaknuo je kako je iza nas jedna uspješna godina u kojoj smo dovršili dva kapitalna projekta za Zadarsku županiju - zgrade nove Poliklinike i putničkog terminala luke Gaženica.

„Zadarska županija bilježi sve bolje gospodarske pokazatelje, a posebno se ističe skok od čak sedam mjesta na ljestvici najuspješnijih županija. Ja sam optimist, a svi zajedno moramo nastaviti širiti pozitivnu klimu jer će na taj način naša županija još više napredovati“, rekao je Longin izrazivši uvjerenje da će iduća godina biti još uspješnija.

U ime okupljenih predstavnika medija obratio se novinar Zadarskog lista Velimir Brkić koji je pohvalio suradnju sa županijom, istaknuvši uvjerenje da će se korektan odnos nastaviti i u narednim godinama.

Pročitano 470 puta

Zadnje objave

ožujka 13, 2019

NASTAVAK 10. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

Nastavak 10. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije prekinute dana 13. ožujka…
ožujka 08, 2019

Plenković s ministrima obišao projekte u Ninu

Predsjednik Vlade RH Andrej Plenković u završnom dijelu jučerašnjeg posjeta Zadarskoj…
ožujka 07, 2019

Premijer na Ugljanu i Pašmanu

Obilazak radova na izgradnji ribarske luke u Veloj Lamjani Predsjednik Vlade Andrej…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA