Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Predsjednica se poklonila žrtvama Škabrnje

Posted On Četvrtak, 22 studenoga 2018 09:07

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović, tijekom svog današnjeg boravka u Zadarskoj županiji, posjetila je Škabrnju gdje je odala počast žrtvama. Predsjednica je u pratnji župana Božidara Longina i načelnika Općine Škabrnja Nediljka Bubnjara položila vijence i zapalila svijeće na spomen-obilježju masovne grobnice kao i na mjesnom groblju. U Škabrnji je 18. studenoga 1991. godine u samo jednom danu poginulo 48 civila i 15 branitelja, a do kraja Domovinskog rata broj žrtava u tom ravnokotarskom mjestu je porastao na 86.

Pročitano 1399 puta

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA