Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Smotra glazbenih aktivnosti srednjih škola

Posted On Srijeda, 25 travnja 2018 09:16

Srednja škola Bartula Kašića iz Paga bila je i ove godine domaćin Smotre glazbenih aktivnosti učenika srednjih škola Zadarske županije. U atriju Kneževoga dvora nastupili su mladi talentirani glazbenici -vokalno instrumentalni sastav Bartul iz paške srednje škole, Djevojački zbor Glazbene škole Blagoje Bersa iz Zadra, duet Dah -Dorijan i Mateo iz Prirodoslovno grafičke škole, Dorotea Badžoka iz Ekonomsko-birotehničke škole, Ivan Grašo i Laura Grgurić iz gimnazije Franje Petrića, Magdalena Buterin i Josip Maraš iz Hotelijersko turisričke i ugostiteljske škole, pjevački zbor gimnazije Vladimira Nazora, školski bend Kuzma iz medicinske škole Ante Kuzmanića te zbor Ožanić iz poljoprivredno-prehrambene i veterinarske škole Stanka Ožanića. Organizator smotre bila je Glazbena škola Blagoje Bersa uz pokroviteljstvo Zadarske županije.

Pročitano 1417 puta

Zadnje objave

listopada 21, 2020

Započela provedba projekta CUHaCHA - „EnhanCing Sustainable ToUrism Development through Culinary HeritAge“

Tradicionalna hrana oduvijek je igrala ključnu ulogu u kreiranju kulturološkog nasljeđa.…
listopada 15, 2020

NAJAVA 20. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

20. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 21. listopada…
listopada 14, 2020

NATJEČAJ za dodjelu »Nagrade za promicanje prava djeteta« u 2020. godini.

Dana 9. listopada 2020. godine Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i…
listopada 06, 2020

Čestitke Robertu Košti na nagradi na Festivalu Mali Marulić

Novo priznanje za Kazalište lutaka Zadar. Na 13. Festivalu hrvatske drame za djecu Mali…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA