Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Smotra glazbenih aktivnosti srednjih škola

Posted On Srijeda, 25 travnja 2018 09:16

Srednja škola Bartula Kašića iz Paga bila je i ove godine domaćin Smotre glazbenih aktivnosti učenika srednjih škola Zadarske županije. U atriju Kneževoga dvora nastupili su mladi talentirani glazbenici -vokalno instrumentalni sastav Bartul iz paške srednje škole, Djevojački zbor Glazbene škole Blagoje Bersa iz Zadra, duet Dah -Dorijan i Mateo iz Prirodoslovno grafičke škole, Dorotea Badžoka iz Ekonomsko-birotehničke škole, Ivan Grašo i Laura Grgurić iz gimnazije Franje Petrića, Magdalena Buterin i Josip Maraš iz Hotelijersko turisričke i ugostiteljske škole, pjevački zbor gimnazije Vladimira Nazora, školski bend Kuzma iz medicinske škole Ante Kuzmanića te zbor Ožanić iz poljoprivredno-prehrambene i veterinarske škole Stanka Ožanića. Organizator smotre bila je Glazbena škola Blagoje Bersa uz pokroviteljstvo Zadarske županije.

Pročitano 2156 puta

Zadnje objave

studenoga 23, 2022

NAJAVA 10. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

10. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 29. studenog…
studenoga 22, 2022

Predstavljanje projekata iz Programa INTERREG V-A Italija - Hrvatska 2014. -2020. u Ferrari (Italija) na SEALOGY-u

Projekti ARGOS - ShARed GOvernance of Sustainable fisheries and aquaculture activities as…
studenoga 17, 2022

TRADICIONALNA JELA ZADARSKE ŽUPANIJE, ODRŽANE RADIONICE PROJEKTA CUHaCHA

U Zadru je 12. studenog 2022. godine u okviru projekta „EnhanCing Sustainable ToUrism…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA