Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Reprezentacije Hrvatske pobjednik memorijalnog turnira Maslenica '93.

Posted On Ponedjeljak, 22 siječnja 2018 09:01

Reprezentacija Hrvatske pobjednik je prvog izdanja memorijalnog turnira u sjedećoj odbojci ''Maslenica '93.'', koji je proteklog vikenda održan u ŠC Višnjik u sklopu organizacije 25. obljetnice Vojno redarstvene operacije Maslenica.

U finalu su odbojkaši hrvatske reprezentacije bili bolji od domaćina OKI Zadar. Na iznimno jakom turniru u organizaciji OKI Zadar i Koordinacije braniteljskih udruga Grada Zadra nastupili su OKI Zadar, OKI Split, KSO KNIN '95, OKI MARSONIA, SDI HRABRI iz Zagreba i Hrvatska muška reprezentacija, koja je bila polufinalist Europskog prvenstva u Poreču 2017. godine te je u zadarski turnir ušla kao apsolutni favorit.

Sudionike turnira pozdravili su zapovjednik Zapovjedništva za potporu Glavnog stožera OS RH general bojnik Mladen Fuzul, župan Zadarske županije Božidar Longin i zamjenica gradonačelnika Grada Zadra Jagoda Surać.

Pročitano 1572 puta

Zadnje objave

rujna 15, 2023

NAJAVA 14. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

14. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 21. rujna…
rujna 15, 2023

JAVNI POZIV za dodjelu potpora za poticanje IT poduzetništva na području Zadarske županije

Zadarska županija kao provoditelj Programa poticanja IT poduzetništva na području…
rujna 04, 2023

Povratak u školske klupe: Župan sa suradnicima posjetio škole u Obrovcu

Prvog dana nove školske godine župan Božidar Longin u pratnji zamjenika Šime Vickovića,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA