Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Dnevno izvješće za 07. listopada: 53 novozaražene osobe

Posted On Četvrtak, 07 listopada 2021 10:03

U Zadarskoj županiji 53 su nova slučaja zaraze koronavirusom, a novooboljele osobe izolaciju provode na područjima gradova Zadar (27), Benkovac (5), Biograd (3) i Nin (1) te općina Bibinje (1), Gračac (2), Novigrad (1), Pakoštane (4), Poličnik (1), Posedarje (2), Privlaka (1), Ražanac (1), Sv. Filip i Jakov (3) i Vrsi (1).

Tijekom jučerašnjeg dana testirano je 648 uzoraka, pod aktivnim nadzorom su 522 stanovnika, a od bolesti se oporavila 41 osoba pa trenutno imamo 220 aktivnih slučajeva koronavirusne bolesti na području Zadarske županije.

Na COVID odjelima Opće bolnice Zadar hospitalizirano je 18 bolesnika od kojih je pet na respiratoru, a u Specijalnoj bolnici za ortopediju Biograd na Moru na liječenju je 12 pacijenata oboljelih od koronavirusa. U protekla 24 sata policijski službenici Policijske uprave zadarske nisu evidentirali kršenje mjere samoizolacije.

Pročitano 213 puta

Zadnje objave

listopada 16, 2021

NAJAVA 3. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

3. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 22. listopada…
Zajednička fotografija u Domu Zadarske županije
listopada 13, 2021

Primanje u Domu županije za srebrne jediličarke i atletičara Gašpara

Župan Božidar Longin u Domu Zadarske županije primio je jedriličarke Eniju Ninčević i…
Državni tajnik Šime Erlić je uručio s pet ugovora za sufinanciranje EU projekata u vrijednosti od oko 25 milijuna kuna
listopada 08, 2021

Državni tajnik Šime Erlić uručio pet ugovora vrijednih 25 milijuna kuna

Državni tajnik Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije Šime Erlić danas…
listopada 06, 2021

„Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji u 2021. godini

Projekt „Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji predstavlja…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA