Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Veliki interes za cijepljenje u tvrtkama Zadarske županije

Posted On Utorak, 04 svibnja 2021 11:59

U Maloj vijećnici Doma Zadarske županije održan je sastanak s predsjednikom HGK-županijske komore Zadar Denisom Ikićem koji je upoznao načelnika Stožera civilne zaštite Zadarske županije Šimu Vickovića i članove Stožera s anketom o interesu za cijepljenje protiv COVID-a 19 zaposlenika tvrtki na području naše županije. Kako je rekao, do sada je prijavljeno preko 90 tvrtki te će cijepljenje  prvih 300 djelatnika krenuti 9. svibnja na cijepilištu Višnjik.

Ovaj tjedan krenulo je masovnije cijepljenje stanovništva, posebno radno sposobne populacije što je od velike važnosti za suzbijanje širenja epidemije i što skorijeg povratka u normalan život. Interes za cijepljenje protiv COVID-a 19 je velik, na dan se cijepi i do 900 ljudi na Višnjiku, oko 170 u Zavodu za javno zdravstvo Zadarske županije, a  svaki liječnik obiteljske medicine od ovoga tjedna ima obvezu cijepiti najmanje 30 svojih pacijenata u obiteljskim ambulantama. Ovoga tjedna stiglo je 8.000 doza Pfizer cijepiva, a tolike doze  će stizati i i tijekom cijelog svibnja i lipnja. Započelo je cijepljenje turističkih djelatnika i djelatnika u dječjim vrtićima, idući tjedan će biti cijepljeni prosvjetni djelatnici i do kraja mjeseca medijski djelatnici.

Pročitano 505 puta

Zadnje objave

srpnja 22, 2021

Krajem lipnja više od 60 tisuća zaposlenih u Zadarskoj županiji

Zadarska županija i na koncu šestog mjeseca 2021. godine bilježi značajno povećanje broja…
Župan Longin održao je u Centru za razvoj i edukaciju u Poličniku redoviti radni sastanak s načelnicima i gradonačelnicima
srpnja 21, 2021

U Poličniku održan radni sastanak župana s gradonačelnicima i načelnicima

Župan Božidar Longin održao je danas u Centru za razvoj i edukaciju u Poličniku redoviti…
srpnja 20, 2021

Župan primio zadarske vinare koji su osvojili 17 medalja na Decanteru

Župan Božidar Longin sa suradnicima primio je u Domu županije vinare iz Zadarske županije…
Prijam za KKOI Zadar osvajače dvostruke krune
srpnja 20, 2021

Prijam za KKOI Zadar osvajače dvostruke krune

Članove Košarkaškog kluba osoba s invaliditetom Zadar koji su ove godine osvojili…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA