Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Počinje s radom mobilni tim i COVID ambulanta

Posted On Ponedjeljak, 06 srpnja 2020 12:04

Danas započinje s radom  posebni mobilni  tim za uzorkovanje kod sumnji na COVID 19 za vrijeme turističke sezone koji će raditi  svakodnevno u vremenu od 12,00-20,00 sati. Za organizaciju rada Posebnog/mobilnog COVID tima zadužen je Zavoda za hitnu medicinu Zadarske županije. Pojedinačno uzimanje uzoraka moći će se obavljati  na poligonu (šator) ŠRC Ravnice u Zadru u vremenu od 14,00-15,00 sati, a  prema popisu koji će epidemiološka služba ZZJZ Zadar dostaviti Zavodu za hitnu medicinu  24 sata prije.

Pojedinačno uzimanje uzoraka može se i rezervirati na broj telefona mobilnog tima :  099/537 9889 isključivo prema indikacijama i procjeni epidemiološke službe  i/ili ordinacije liječnika obiteljske medicine (LOM) ili mail adrese: mob.covid.tim@zhmzz.hr.

Organizirano uzimanje uzoraka isključivo se može  provoditi po nalogu epidemiološke službe Zavoda za javno zdravstvo Zadar na dogovorenoj lokaciji.

Stožer civilne zaštite Zadarske županije također je donio zaključak o  ponovnoj aktivaciju izdvojenih COVID ordinacija u kojima će raditi svi ugovorni liječnici opće/obiteljske medicine na području Zadarske županije, svakodnevno  u vremenu od 7,00- 11,00 počevši od 13. srpnja 2020. godine, sukladno rasporedu nadležnog Dom zdravlja Zadarske županije.

Pročitano 322 puta

Zadnje objave

kolovoza 03, 2020

Projekt PRIZEFISH - “Upravljanje eko-inovativnim lancima opskrbe u ribarstvu, kako bi se postigla dodana vrijednost jadranskih ribljih proizvoda”

U sklopu projekta PRIZEFISH (Piloting of eco-innovative fishery supply-chains to market…
srpnja 31, 2020

Župan čestitao Kurban-bajram

Župan Božidar Longin u povodu velikog islamskog blagdana, Kurban-bajrama, uputio je…
srpnja 24, 2020

Zadarskoj županiji i ove godine petica iz transparentnosti

Zadarska županija i ove godine je na samom vrhu transparentnosti, prema istraživanju…
srpnja 17, 2020

Završeni radovi na sanaciji luke Silba Žalić vrijedni deset milijuna kuna

Završeni su radovi na sanaciji rive i trajektnog pristaništa u luci Žalić na otoku Silbi,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA