Predstavnici Županije u Koloni sjećanja

Posted On Utorak, 04 prosinca 2018 14:52
Pročitano 25 puta
studenoga 30, 2018

Izgradnja sustava navodnjavanja ključ je razvoja poljoprivrede

in Iz medija by Meridies
Na području Zadarske županije trenutno se provodi nekoliko projekata iz područja poljoprivrede. Ključan preduvjet za uspješnu poljoprivrednu proizvodnju svakako je navodnjavanje. Ove godine je na području Zadarske županije krenula izgradnja dva sustava…
studenoga 27, 2018

Nikomu pravo nastala je u nadljudskim uvjetima - pravo što je nagrađena

in Iz medija by Meridies
ZADAR - Bilo je pravo da Kazalištu lutaka Zadar pripadne barem jedna ali prava nagrada od četiri nominacije Hrvatskog glumišta. Kao i lani kada je dobitnica iz Zadra bila Jasna Ančić koja je posvetila svoju nagradu zaštitnicima Grada Zadar, tako je i glumica…
studenoga 27, 2018

POŽARI U HRVATSKOJ: OBRANA I PREVENCIJA 2019. Nadzornim kamerama upravlja se iz četiri županijska operativna centra – Zadra, Šibenika, Splita i Dubrovnika!

in Iz medija by Meridies
Potpredsjednik Vlade RH i ministar obrane Damir Krstičević sudjelovao je u ponedjeljak, 26. studenog 2018. u Zagrebu na konferenciji pod nazivom "Požari u Hrvatskoj: obrana i prevencija 2019.", koja se održala u organizaciji Jutarnjeg lista, uz potporu…
listopada 29, 2018

Od Branimira do Branimira i Škraping predstavljeni u Bologni

in Iz medija by Meridies
Predstavnici Zadarske županije sudjelovali su na 2. konferenciji i studijskom putovanju koje se održalo u Bologni u okviru Zero Waste Blue projekta. Cilj studijskog putovanja bio je prijenos znanja, rezultata i razmjena najbolje prakse putem prezentacija i…
listopada 29, 2018

Plava nit - 29.10.2018

in Iz medija by Meridies

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA