Ujedinjeni u različitosti – Europa između tradicije i modernog doba

Posted On Srijeda, 14 prosinca 2016 10:43

Obavještavamo Vas da Europski dom Zagreb i Europski pokret Hrvatska u školskoj godini 2016/2017 po 23. put organiziraju Natjecanje Europa u školi.

Ovogodišnje natjecanje održat će se pod nazivom Ujedinjeni u različitosti – Europa između tradicije i modernog doba.

Teme za nacionalno natjecanje razrađene su po izričajima i dobnim skupinama.

Molimo Vas da nam radove za županijsko natjecanje dostavite najkasnije do 1. ožujka 2017. godine na adresu: Zadarska županija, Upravni odjel za društvene djelatnosti, Božidara Petranovića 8, 23 000 Zadar.

Nalinku http://www.europe.hr/projekti/europa-u-skoli/objava-natjecanja-europa-u-skoli-2017/ možete pronaći sve potrebne informacije za uspješnu provedbu natjecanja.

svibnja 24, 2017

in Obavijesti by Meridies
Preuzimanje priloga: Javni poziv povodom zahtjeva investitora HEP, DP "Elektra" Zadar, u postupku izdavanja građevinske dozvole za izgradnju NN mreže iz TS "Lepuri donji"

KREŠIMIR MAJCAN - građevinska dozvola- nepoznati susjed