Ujedinjeni u različitosti – Europa između tradicije i modernog doba

Posted On Srijeda, 14 prosinca 2016 11:43

Obavještavamo Vas da Europski dom Zagreb i Europski pokret Hrvatska u školskoj godini 2016/2017 po 23. put organiziraju Natjecanje Europa u školi.

Ovogodišnje natjecanje održat će se pod nazivom Ujedinjeni u različitosti – Europa između tradicije i modernog doba.

Teme za nacionalno natjecanje razrađene su po izričajima i dobnim skupinama.

Molimo Vas da nam radove za županijsko natjecanje dostavite najkasnije do 1. ožujka 2017. godine na adresu: Zadarska županija, Upravni odjel za društvene djelatnosti, Božidara Petranovića 8, 23 000 Zadar.

Nalinku http://www.europe.hr/projekti/europa-u-skoli/objava-natjecanja-europa-u-skoli-2017/ možete pronaći sve potrebne informacije za uspješnu provedbu natjecanja.

rujna 19, 2017

in Obavijesti by Meridies
PREUZIMANJE PRILOGA Javni poziv za uvid u spis predmeta_HEP d.o.o. kabliranje dalekovoda DV 10kV Veli Rat i dijela dalekovoda DV 10kV Veli Rat Svjetionik

Građevinska dozvola KEVIN MIRO FRANKE (dvojni objekt), Vir