Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Rezultati javnog poziva za dodjelu potpora mikro poduzetnicima i obrtnicima s potpomognutih područja, brdsko-planinskih područja i otoka na području Zadarske županije za 2019. godinu

Posted On Utorak, 17 rujna 2019 15:05

Zadarska županija je dana 3. srpnja 2019. godine objavila Javni poziv za dodjelu potpora mikro poduzetnicima i obrtnicima s potpomognutih područja, brdsko-planinskih područja i otoka na području Zadarske županije za 2019. godinu.

Javnim pozivom za dodjelu potpora mikro poduzetnicima i obrtnicima s potpomognutih područja, brdsko-planinskih područja i otoka na području Zadarske županije za 2019. godinu utvrdio se postupak dodjele namjenskih, nepovratnih novčanih sredstava iz proračuna Zadarske županije za dodjelu potpora:

-              tradicijskim i umjetničkim obrtima,

-              poduzetništvu mladih i žena,

-              za početak rada poduzetnika te

-              za sufinanciranje troškova poduzetnika za stručno osposobljavanje zaposlenika za 2019. godinu.

Javni poziv je trajao 30 dana od dana objave.

Na Javni poziv za dodjelu potpora mikro poduzetnicima i obrtnicima s potpomognutih područja, brdsko-planinskih područja i otoka na području Zadarske županije za 2019. godinu stigle su 23 prijave te je od toga 21 prihvatljiva prijava i 2 neprihvatljive prijave. Za potpore mikro poduzetnicima i obrtnicima odobrena su sredstva u ukupnom iznosu od 175.339,24 kune.

Pročitano 603 puta

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA